Upozornění

V souvislosti s postpandemickou situací a řadě zrušených akcí si raději ověřujte konání akcí u jejich pořdatelů. Bohužel stále nemůžeme ručit za správnost termínů uvedených na kdykde.cz. Děkujeme za pochopení.

Pozvánka na (nejen) divadelní festival Ejhle, loutka 2020

21.8.2020 – 22.8.2020

Spolek Lay.no vás zve na 13. ročník (nejen) divadelního festivalu Ejhle, loutka, který proběhne 21. a 22. srpna v kulturním centru Vonwillerka a v areálu Pod Suticí v Žamberku.

Pozvánka na (nejen) divadelní festival Ejhle, loutka 2020
  • Adresa:
    Masarykovo náměstí 166,
    Žamberk, 564 01

Dvoudenní kulturní maraton zahájí v pátek v 19 hodin ve Vonwillerce domácí kapela Hashberry, následovat bude koncert úspěšné kladenské indie kapely Zrní. Sobotní odpoledne bude Pod Suticí tradičně patřit dětem, které se od 13. hodiny mohou těšit na loutková představení Studia DAMÚZA, Divadla b, Loutek bez hranic a Divadla DNO. Dále budou moci návštěvníci obdivovat výstavy Báry Ungerové a Marie Mio Olaf, tvořit ve výtvarných dílnách, popíjet výtečnou kávu od café Na kole a nebude chybět samozřejmě ani občerstvení. V 18 hodin se festivalový program přesune do Vonwillerky, kde vás v kavárně svým palačinkovým setem roztančí světoznámá kapela DVA. V 19
hodin odehraje v expozici Divadlo b loutkový horor na motivy béčkových předloh - Emil. Ve 20 hodin rozezní vyšívárnu kapela Leto s Monikou a festival zakončí cenami ověnčené loutkové představení Příběh malé Lupitiny Gonzáles. Další informace najdete na layno.cz.