Upozornění

V souvislosti s postpandemickou situací a řadě zrušených akcí si raději ověřujte konání akcí u jejich pořdatelů. Bohužel stále nemůžeme ručit za správnost termínů uvedených na kdykde.cz. Děkujeme za pochopení.

Tóny Chodovské tvrze: Na Vivaldiho!

14.7.2020, 20:00 – 22:00

,KONCERT V DIVADLE ČI DIVADLO NA KONCERTĚ
ANEB CO JSTE O VIVALDIM JEŠTĚ NEVĚDĚLI!”
JAROSLAV SVĚCENÝ- housle a role A.Vivaldiho
ZDEŇKA ŽÁDNÍKOVÁ VOLENCOVÁ- flétna a role Anny Giro
komorní orchestr VIRTUOSI PRAGENSES

Cena vstupenky: 590/490/295 Kč
Tóny Chodovské tvrze: Na Vivaldiho!
  • Adresa:
    Malenická 1784/2
    148 00

Unikátní koncertní a divadelní pořad plný slavné i méně známé hudby italského génia Antonia Vivaldiho! Všichni protagonisté tohoto večera prolínají profesi hereckou a hudební. NA VIVALDIHO! je projekt, který nepostrádá humor a zároveň poskytuje spoustu nečekaných informací o emočně nabitém životě v době italského baroka. Scénáristkou je renomovaná herečka Dejvického divadla Zdeňka Žádníková Volencová, která se zároveň představí v herecko hudební trojroli.

Přípravy letošního 17. ročníku se nesly ve velké nejistotě a jsou ovlivněny situací a omezeními spjatými s onemocněním COVID-19. Přes všechny nesnáze, kterým realizační tým čelil, se podařilo uspořádat tři nádherné koncerty v srdci Jižního Města – v historií opředené Chodovské tvrzi. Jedinečný hudební festival spojený s postavou houslového virtuosa Jaroslava Svěceného bude letos oslavou života a radosti z hudby.

Plné vstupné 590 Kč Senioři 490 Kč ZTP 295 Kč