Upozornění

V souvislosti s postpandemickou situací a řadě zrušených akcí si raději ověřujte konání akcí u jejich pořdatelů. Bohužel stále nemůžeme ručit za správnost termínů uvedených na kdykde.cz. Děkujeme za pochopení.

Imaginárium přijede do Mělníka!

Oba výstavní sály Regionálního muzea Mělník se letos v létě stanou tajuplným výtvarným a divadelním světem Divadla bratří Formanů.

Imaginárium přijede do Mělníka!
  • Adresa:
    náměstí Míru 54/20
    Mělník 276 01

Úspěšná putovní výstava Imaginárium, která probouzí v malých i velkých návštěvnících fantazii, snění a touhu si hrát, přijede do Mělníka na začátku července. Společně s ní připluje a zakotví v Mělníku Divadelní loď Tajemství, která letos slaví 20. výročí své existence.

Vernisáž s Matějem Formanem se měla koná v pátek 10. 7. 2020 společně s večerním rodinným představením „Aladin“ na Divadelní lodi Tajemství.

V sobotu 11. 7. by pak měl na mělnické náplavce před vinařstvím Bettiny Lobkowicz propuknout doprovodný festival Moře u Mělníka.  Na tomto projektu spolupracuje muzeum s městem Mělník, které tak hodlá prostor mělnické náplavky oživit. Těšit se můžete na další představení na lodi, řemeslné dílny, chuťové zážitky i skvělou muziku.

Výstava Imaginárium potrvá do 4. října 2020 a bude doprovázena výtvarnou soutěží „Moje imaginárium“ o super ceny.

www.muzeum-melnik.cz