Upozornění

V souvislosti se zrušením většiny akcí, bohužel nemůžeme ručit za správnost termínů akcí uvedených na kdykde.cz.  Děkujeme za pochopení.

Kavárna Malý mnich v Mníšku pod Brdy - akce pro všechny motorkáře

30.5.2020, 8:00 – 14:00

Autentická kavárna Malý mnich v Mníšku pod Brdy na sobotu 30.5. plánuje akci pro všechny motorkáře. Každý, kdo ten den dorazí od 8 do 14 hodin na motocyklu získá kávu dle vlastního výběru zdarma. U kavárny, která se nachází přímo na náměstí ve středočeském Mníšku pod Brdy bude připraven ještě moto foto koutek.

Kavárna Malý mnich v Mníšku pod Brdy - akce pro všechny motorkáře
  • Adresa:
    Mníšek pod Brdy 252 10

Polovina personálu kavárny jsou navíc nadšení motorkáři a mohou tak poradit s tipy na výlety i další zastávky v okolí. Kavárna vyniká například domácími vaflemi ve sladké i slané variantě z pravé belgické mouky, bohatým snídaňovým menu, ze kterého si vybere opravdu každý nebo domácí točenou zmrzlinou i vlastnoručně pečenými lehkými, ale poctivými zákusky. Podpořte svojí návštěvnou kavárnu, udělejte si příjemnou zastávku a poznejte nové místo.

Zpestřete si sobotu 30. května, vyrazte do malebného středočeského městečka Mníšek pod Brdy, a hlavně, nevynechejte při své návštěvě kouzelnou kavárnu Malý mnich, situovanou přímo na náměstí. A to zvláště, pokud jezdíte na motorce! Právě na sobotu 30. května přichystala kavárna Malý mnich speciální welcome akci pro všechny motorkáře.

Každý, kdo dorazí na motocyklu dostane kávu dle vlastního výběru zdarma a chybět nebude ani moto foto koutek. Kavárna Malý mnich, která se nachází přímo na náměstí v Mníšku pod Brdy navíc okouzlí svou autentickou atmosférou, pohladí chuťové pohárky i toho nejdrsnějšího motorkáře a potěší gastronomickým zážitkem. Pochlubit se může domácími vaflemi ve sladké i slané variantě připravovanými přímo z pravé belgické mouky, nadchne i nespočet lahodných a svěžích zákusků nebo domácí točená zmrzlina. Motorkáři, a nejen oni, si pochutnají i na širokém snídaňovém menu, ze kterého si vybere, jak kovaný motorkář, tak vyznavač zdravého životního stylu a fresh stravování. Domácí limonády, ale i minerálky nebo džusy jsou samozřejmostí.

Zastavte se v sobotu 30. května v kavárně Malý mnich v Mníšku pod Brdy a nebudete litovat. Od 8 do 14 hodin máte možnost získat kávu zdarma a využít moto foto koutek. Kavárna, která má otevřeno vždy do 20 hodin je ideálním tipem na sobotní výlet i další pravidelnou zastávku ve vašem road booku. 

Mníšek pod Brdy je navíc skvělý výchozí bod pro další výlety, například za krásami Berounska, na Karlštejn, Křivoklátsko, lomy Amerika nebo i nedaleké Koněpruské jeskyně, ale také třeba na zámek v Dobříši nebo do Brd.

ZDARMA – káva pro všechny motorkáře, speciální moto foto koutek (8 – 14 hodin)