Upozornění

V souvislosti s postpandemickou situací a řadě zrušených akcí si raději ověřujte konání akcí u jejich pořdatelů. Bohužel stále nemůžeme ručit za správnost termínů uvedených na kdykde.cz. Děkujeme za pochopení.

Fun Arena Camp - Příměstský tábor

13.7.2020, 8:00 – 17.7.2020, 16:00

Fun Arena otevírá dveře pro všechny děti od 12 let, které by chtěli zažít týden nevídané zábavy. V prostorech areny, máme k dispozici nespočet aktivit, které si děti budou moct v průběhu týdne vyzkoušet.

Cena vstupenky: 3200 Kč
Fun Arena Camp - Příměstský tábor
  • Adresa:
    Bělehradská 7/13,
    Praha 140 00

Zároveň se celý tábor ponese v duchu Marvel a DC hrdinů. Děti budou trénovat v průběhu celotáborové hry jednotlivé dovednosti, aby na konci týdne mohli zúročit vše, co se naučili a využili své znalosti v posledním úkolu. No a to vše pod taktovkou zkušených organizátorů, kteří zajistí bezpečnost a plynulý průběh. Skvělá příležitost, jak si najít nové kamarády a strávit volné chvíle formou zábavného pohybu.

Přihlásit se může opravdu kdokoliv, děti totiž nepotřebují nic jiného, než sportovní oblečení a náladu se bavit. Veškeré dodatečné informace se budou upřesňovat ještě před táborem.