Upozornění

V souvislosti s postpandemickou situací a řadě zrušených akcí si raději ověřujte konání akcí u jejich pořdatelů. Bohužel stále nemůžeme ručit za správnost termínů uvedených na kdykde.cz. Děkujeme za pochopení.

Divadlo Bolka Polívky vysílá živě na facebooku!

20.3.2020 – 30.4.2020, 23:59

Divadlo Bolka Polívky se přidává k dalším kulturním organizacím a divadlům poskytujícím svůj program online prostřednictvím sociálních sítí. Od pátku 20. března bude možné na Facebooku divadla sledovat kulturní zážitky z pohodlí domova.

Divadlo Bolka Polívky vysílá živě na facebooku!
  • Adresa:
    Jakubské náměstí 127/5
    Brno 602 00

Páteční premiérové online vysílání proběhne v 18:30 a přinese scénické čtení fejetonů s názvem Čtení ke kafi v podání Divadla MALÉhRY – Barbory Seidlové a Nikoly a Daniely Zbytovských.
Vysílání z divadla bude pokračovat každou středu a pátek v 18:30.
Těšit se můžete nejen na pokračování Čtení ke kafi, ale do vysílání se zapojí i další umělci spojení s Divadlem Bolka Polívky – Pavol Seriš, Mariana Chmelařová, Ondřej Klíč, Michal Chovanec, Chantal Poullain, Miroslav Sýkora a samozřejmě také principál Bolek Polívka. Během sledování nebo kdykoli jindy je možné podpořit naše divadlo ve sbírce na platformě Donio.cz, kde máme svůj vlastní profil (www.donio.cz/DivadloBolkaPolivky).

Zůstávejme v pozitivní náladě, spojme síly a pojďme se navzdory všemu vidět alespoň online, když už nemůžeme divadelní zážitky sdílet naživo. A buďme hlavně zdraví a ohleduplní.

Vaše Divadlo Bolka Polívky