Upozornění

V souvislosti s postpandemickou situací a řadě zrušených akcí si raději ověřujte konání akcí u jejich pořdatelů. Bohužel stále nemůžeme ručit za správnost termínů uvedených na kdykde.cz. Děkujeme za pochopení.

NoDFLIX / Divadlo NoD u vás na gauči

23.3.2020 – 9.4.2020, 23:59

Vážení diváci, 

protože teď do našeho divadla nemůžete přijít osobně, musíme my za vámi!

NoDFLIX / Divadlo NoD u vás na gauči
  • Adresa:
    Dlouhá 33
    Praha 1 110 00

Postavili jsme v divadelním sále livestream studio, ze kterého budeme od 23. března pravidelně vysílat. V pohodlí svého gauče můžete sledovat projekty, které byste v NoDu jinak mohli vidět naživo, i ty, které vznikly přímo kvůli aktuální - kulturně nepříznivé situaci.

Festivalem NoDFLIX /  Divadlo NoD u vás na gauči se snažíme nahradit divadelní provoz, který teď máme zakázaný, dát umělcům možnost pokračovat dále v práci a zároveň přinést trochu divadla a humoru každému domů. Streamovat budeme jak celé inscenace z našeho aktuálního repertoáru (např. FANTASY! režiséra Janka Lesáka, HODNÍ CHLAPCI souboru 11:55 nebo VŠECHNO, CO V NÁS ZKURVILI KOMUNISTI režiséra Adama Skaly), tak další zajímavé multižánrové projekty, které u nás byly k vidění v minulosti (PREFABY, představení pro jednoho diváka microSPUTNIK, Goon: Krvavá pomsta, improvizace souboru 20 000 židů pod mořem nebo live session experimentálního rapového dua P/\ST) a mnoho dalšího.

Celý program NoDflixu je zcela zdarma, prostřednictvím GoOutu ale můžou sledující podpořit Divadlo NoD a všechny, kdo v něm hrají. 

Více informací o programu budeme postupně uveřejňovat na náš WEB a FACEBOOK.

Za jakoukoliv podporu a sdílení předem děkujeme!

Tým Divadla NoD