Upozornění

V souvislosti s postpandemickou situací a řadě zrušených akcí si raději ověřujte konání akcí u jejich pořdatelů. Bohužel stále nemůžeme ručit za správnost termínů uvedených na kdykde.cz. Děkujeme za pochopení.

Pekelný ostrov 2020

3.7.2020, 14:00 – 5.7.2020, 2:00

Největší open-air festival na západě čech opět otevírá pekelné brány první červencový víkend v Holýšově. Osm let si festival budoval tradici a dostával se do povědomí příznivcům dobré rockové muziky a to, že devátý ročník rozhodně nezklame, dokazuje pořádně nadupaný program na dvou střídajících se pódiích.

Cena vstupenky: 900,- Kč
Pekelný ostrov 2020
  • Adresa:
    Holýšov

U.D.O. / DE, Chinaski, ___________, __________, Olympic, Škwor, Harlej, Trautenberk, Walda Gang, Iné Kafe, Vypsaná fixa, Citron, Alkehol, Poletíme, Komunál, Václav Neckář, Doga, E!E, Totální nasazení, Debustrol, Septic People, Interloud a další.

Čtvrteční warm-up párty: zdarma
Současná cena za festivalovou permanentku je 900,-Kč.Poslední cenová edice bude za 1100,-Kč. Na místě již nebude možné zakoupit vstupenky na festival. Slevové vstupenky pro dárce krve, držitele průkazu ZTP a ZTP/P, děti do 150cm, pro důchodce na 70 let a AČR jsou rovněž zařazeny do prodeje. Průkazy budou validovány až na místě. V.I.P. vstupenky jsou vyprodány.

Link web: http://pekelnyostrov.cz/

Žánr: rock, metal, pop
Pořadatel: Westmusic s.r.o.
Kde?: Dolní Kamenice 57, 34562 Holýšov (Areál Pekelného ostrova)