Upozornění

V souvislosti s postpandemickou situací a řadě zrušených akcí si raději ověřujte konání akcí u jejich pořdatelů. Bohužel stále nemůžeme ručit za správnost termínů uvedených na kdykde.cz. Děkujeme za pochopení.

Všechny chutě světa na zámku v Dobřichovicích

Již tradičně se 13. června uskuteční na zámku v Dobřichovicích 8. ročník food festivalu Všechny chutě světa. Atmosféra festivalu je vždy velice příjemná a to nejen díky lokalitě, ale i návštěvníkům, kteří nikam nespěchají a tráví zde často i celý den.

Všechny chutě světa na zámku v Dobřichovicích
  • Adresa:
    Dobřichovice 252 29

I tento rok bude z čeho vybírat, budete moci ochutnat šťavnatý gruzínský šašlik, vietnamskou bun cha, bretaňské palačinky, mexické quesadillas, španělskou paellu, japonské sushi, ruské pirohy, americké hamburgery, africkou samosu, malajskou laksu a další.
Čeká vás jako vždy bohatý doprovodný program. Letos v podobě lezecké stěny, nafukovací parkurové dráhy, lanovky z mostu a pro malé návštěvníky budou dílničky a divadýlko. O hudbu se postará báječná kapela Lovesong orchestra a bubeníci z Prahy.

Těšíme se na vás 13.6. od 10.00 na zámku v Dobřichovicích. Vstupné 100 Kč, ZTP a děti do 12 let zdarma. Každý návštěvník obdrží malý dárek!
Více na informací naleznete na webu www.foodevent.cz