Upozornění

V souvislosti s postpandemickou situací a řadě zrušených akcí si raději ověřujte konání akcí u jejich pořdatelů. Bohužel stále nemůžeme ručit za správnost termínů uvedených na kdykde.cz. Děkujeme za pochopení.

Sofian Medjmedj - Lucerna Music Bar

18.2.2020

Naděje české pop music Sofian Medjmedj vydává EP, kterým shrnuje svou tvorbu za loňský úspěšný rok.

K aktuálnímu singlu No a co vypouští videoklip a vyráží na společné turné s Atmo music, kde EP pokřtí. Koncertní šňůra startuje v den vydání EP 31. 1. 2020. Pražský koncert v Lucerna Music Baru se uskuteční 18. 2. 2020.

Singl i videoklip skladby No a co se nese v melancholickém duchu s  intimní atmosférou. Zakládá se na snění, svobodě a výletech do neznáma. „Písnička je o volnosti, o bláznech, co nic neřešej. V tomhle tracku jsem se skvěle našel. Neplánovaný náhodný výlety, užívání si každýho momentu, neřešit, co bude pak. Doufám, že se vám písnička bude líbit a po jejím poslechu si uvědomíte, že svět fakt není zas tak zlej,“ láka k poslechnutí Sofian. Skladba No a co není zcela úplnou novinkou, je součástí Sofianova koncertního setlistu a získala si oblibu posluchačů. Produkce se ujal Lukáš Chromek z Blacksplash music, který stojí za všemi Sofianovými songy. 

Foto: Odehnal Photography 

Turné s Atmo music:

31.1.     Děčín        Le Garage Noir

6.2.    Brno        Metro

7.2.    Litomyšl    Kotelna

8.2.    Liberec        101010

14.2.    Plzeň        Anděl Café

15.2.    Třebíč        Roxy

18.2.    Praha        Lucerna Music Bar

28.2.    Nový Jičín    MC Drago

29.2.    Zlín        Fénix

20.3.    Litvínov    Ponorka

3.4.    Pardubice     Žluťák