Upozornění

V souvislosti se zrušením většiny akcí, bohužel nemůžeme ručit za správnost termínů akcí uvedených na kdykde.cz.  Děkujeme za pochopení.

Neviditelná ochutnávka vína

21.1.2020, 10:00 – 1.4.2020, 9:59

Víte, kdy vyzní chuť vína nejlépe? Když se můžete soustředit jen na to, co zrovna pijete. Pokud si chcete skleničku něčeho dobrého vychutnat nevšedním způsobem, je Neviditelná ochutnávka vína tím pravým. Tak vezměte své přátele na skleničku, na kterou jen tak nezapomenou.

Cena vstupenky: http://neviditelna.cz/vstupne Kč

V naprosté tmě pak za asistence nevidomých průvodců zjistíte, jak se připíjí, aniž byste na to viděli, ale hlavně, jak si užít chuť vybraných nápojů do poslední kapky.

Můžete ochutnat vína od firmy Vinorum, která pro tuto speciální ochutnávku sestavila řadu pěti vín z oblastí: Sopron, Badacsony, Etyek a Tokaj.

„Ochutnávka vína je zajímavý počin ne jen pro návštěvníky, ale i pro mě jako průvodkyni. Přestože jsem vyrostla na Hané, mám v krvi lásku k dobrému pití a ráda si zahraju na velkou someliérku. Užívám si tu atmosféru, když se návštěvníci začnou předhánět v komentování vína a nebo si ze sebe dělají srandu. Veškeré starosti se povinně odkládají venku na věšák a zůstává jen dobré víno a pestrost chutí, vůní a lidských charakterů.“

Tereza Illeková, průvodkyně