Upozornění

V souvislosti se zrušením většiny akcí, bohužel nemůžeme ručit za správnost termínů akcí uvedených na kdykde.cz.  Děkujeme za pochopení.

FOR WOOD: Veletrh dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů

6.2.2020 – 8.2.2020, 23:59

Poznejte novinky a trendy ze světa dřevostaveb na veletrhu FOR WOOD 2020

Stavebnictví v Česku zažívá boom i v oblasti dřevostaveb. Jaké novinky a trendy hýbou trhem? Veletrh dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů FOR WOOD představí ve dnech 6. až 8. února 2020 aktuální dění v tomto oboru.

Cena vstupenky: 50/100 Kč

Přehlídka špičkových firem bude v PVA EXPO PRAHA doplněna i poradenstvím specialistů, architektů či projektantů nebo přednáškovými bloky a programem pro laiky, profesionály a rodiny s dětmi.

Dřevostavby se stále více dostávají do obliby Čechů jakožto rodinné, ale i bytové domy nebo například penziony nebo školky. Z celkového počtu 18 287 postavených rodinných domů za rok 2018 v České republice se dřevostavby podílely číslem 2 945 staveb, což činí 16, 1 % z celkového podílu. To je více než desetiprocentní nárůst oproti roku 2008. Na tento trend reaguje veletrh FOR WOOD, který zodpovídá všechny otázky a naplňuje požadavky zájemců o tento typ bydlení.

Pro informace i pro radu

Všechny tyto technologie i další systémy a trendy výstavby dřevostaveb představuje FOR WOOD s pomocí výrobních a dodavatelských firem. Ani v únoru 2020 tomu nebude jinak a návštěvníci mohou poznat nabídky společností, jako jsou např. DOMY DNES, CELET, PILA MARTINICE, RD RÝMAŘOV nebo OK PYRUS a mnoho dalších.

Velký výběr kvalitních dodavatelů dřevostaveb na jednom místě ale není jedinou devizou veletrhu. Zájemci se mohou zdarma poradit s odborníky v Poradenském centru, kteří pomohou v jakékoliv fázi přípravy stavby. Anebo si mohou vyslechnout cenné informace na některém z připravovaných přednáškových bloků.

FOR PASIV je jedním ze tří pilířů unikátního souběhu veletrhů, jehož dalšími jednotlivci jsou FOR WOOD – veletrh dřevěných staveb, konstrukcí a materiálů a FOR THERM – veletrh krbů, kamen a kotlů.

Termín a místo konání: 

6.–8. 2. 2020, PVA EXPO PRAHA

Otevírací doba:

  • čtvrtek–pátek: 10.00–18.00
  • sobota: 9.00–16.00

Vstupné:

  • základní vstupné: 100 Kč
  • zlevněné vstupné: 50 Kč

Více informací o veletrhu najdete na www.for-wood.cz