Upozornění

V souvislosti s postpandemickou situací a řadě zrušených akcí si raději ověřujte konání akcí u jejich pořdatelů. Bohužel stále nemůžeme ručit za správnost termínů uvedených na kdykde.cz. Děkujeme za pochopení.

TEENFILMFEST - 1. ročník filmového festivalu dětí a mládeže

14.12.2019 – 15.12.2019, 23:59

Historicky první ročník mezinárodního filmového festivalu představující tvorbu mladých talentovaných umělců proběhne v kině Světozor o adventním víkendu 14. – 15. prosince.

Cena vstupenky: od 50 Kč

Do čela poroty usedne Vít Klusák, jedním z ambasadorů projektu je například známý český youtuber a zpěvák Reago. Hlavním programem festivalu je promítání soutěžních filmů mladé generace z celého světa, které budou soutěžit v pěti kategoriích: hraný film, dokument, animace, experimentální tvorba, ostatní (music video, reklama apod.). Festival nabízí nejen soutěžní přehlídku filmů, ale také bohatý doprovodný program. Děti i dospělí se mohou zúčastnit a přičichnout k filmařskému řemeslu na jedinečných workshopech Dílna mladých dokumentaristů, Profesionální youtuber a Začínající rozhlasový reportér. Proběhnou autogramiády, besedy s hosty, výjimečnou součástí festivalu je prezentace filmových workshopů pro děti z dětských domovů s názvem Okno do světa.

Podrobné informace na www.teenfilmfest.cz.