Upozornění

V souvislosti s postpandemickou situací a řadě zrušených akcí si raději ověřujte konání akcí u jejich pořdatelů. Bohužel stále nemůžeme ručit za správnost termínů uvedených na kdykde.cz. Děkujeme za pochopení.

Yoga & Special Places XMAS edition již 7. prosince

7.12.2019

Sedmička je považována za magické číslo. A ať už numerologii věříte, či nikoliv, kouzelnou atmosférou bude jednoznačně oplývat již sedmá edice Yoga & Special Places.

Vánoční výročí oslaví v Kaiserštejnském paláci na Malé Straně, postaveném v roce 1714. Užít si předvánoční atmosféru budou moci milovníci jógy, pohybu a zdravého životního stylu v sobotu 7. prosince 2019.

Barokní budova, jejíž chodbami procházel například jeden z našich nejvýznamnějších vojevůdců, ale zdobily ji také hlasy mnoha operních pěvkyň, propůjčí dva ze svých přenádherných sálů, ve kterých zkoušela svá pěvecká sóla i Ema Destinová, jogínům, skvělému jídlu a několika naučným workshopům z oblasti lifestylu, zdraví i sebe rozvoje.
Pro tentokrát se organizátoři rozhodli zaplnit tento krásný dům jógou a vánoční atmosférou od spodu až nahoru. Již tradičně budou po celý den probíhat nejen zajímavé jógové lekce pod vedením těch nejlepších lektorů, ale také řada zajímavých workshopů. „Letošní vánoční edici jsme se rozhodly uspořádat vobou patrech krásného Kaiserštejnského paláce, který svou polohou, alei atmosférou skvěle doplňuje už tak okouzlující sváteční čas. Letos si naši hosté budou moci naplno užít oba sály a vyzkoušet celou řadu zajímavých lekcí a workshopů. Byly bychom rády, kdyby se všichni na malý okamžik zastavili a načerpali energii před letošními vánočními svátky,“ lákají na XMAS YSP
organizátorky projektu Klára Pokorná a Adéla Porubská.

Celý den bude mít opět charitativní podtext. I letos na Vánoce projekt podpoří organizaci RWTTC, jejímž cílem je zvýšení viditelnosti a povědomí o osobách se speciálními a komplexními potřebami a pomoc s jejich integrací do činností každodenního života. V loňském roce se podařilo, díky vánoční edici, vybrat dostatečné množství financí, které putovaly na nákup speciálního sportovního vozíku pro malou Elišku. Ta, se letos v září mohla díky pomoci Yoga & Special Places a jejich účastníků zúčastnit závodu RunCzech, což byl pro ni neskutečný zážitek a radost. Vozíček jí i její rodině pomáhá každý den. „Letos máme s projektem stejný cíl a doufáme, že nám ho naši účastníci pomohou splnit i tentokrát,“ dodávají organizátorky projektu.

Tombola startuje již tradičně v 18.00. Před závěrečnou lekcí jógy!

Více informací na www.yoga-special-places.cz