Upozornění

V souvislosti s postpandemickou situací a řadě zrušených akcí si raději ověřujte konání akcí u jejich pořdatelů. Bohužel stále nemůžeme ručit za správnost termínů uvedených na kdykde.cz. Děkujeme za pochopení.

Největší rodinný festival BLUE STYLE PRIMA FEST roztančí zábavní areál Šikland na Vysočině už potřetí

Pátek 17. 7. a sobota 18. 7. 2020 budou opět nabité bohatým programem. V celém areálu Šikland na Vysočině bude spousta zábavy pro všechny členy rodiny.

Největší rodinný festival BLUE STYLE PRIMA FEST roztančí zábavní areál Šikland na Vysočině už potřetí
  • Adresa:
    Zvole 49,
    Zvole nad Pernštejnem 592 56

S koncerty na hlavní Blue Style Arena stage, dětským programem v přírodním amfiteátru, širokým doprovodným programem a spoustou zábavy v indiánské vesnici, zooparku, aquaparku, strašidelném zámku Draxmooru a ve stylovém westernovém městečku. Z interpretů zatím prozrazujeme tyto legendární stálice: No Name, Slza, Jelen, Michal Hrůza, Mňága a Žďorp.

V dětské zóně bude spousta zábavy a aktivit pro všechny věkové kategorie. Budeme vyrábět, malovat, hrát si a poznávat při vzdělávacích hrách. V gaming zóně si budou moci teenageři zapařit své oblíbené hry a vyzkoušet si třeba virtuální realitu. Příjemné zázemí bude pro dámy v beauty a wellness zóně, kde se mohou těšit na dva dny plné hýčkání, líčení a pečování. Nic nebude chybět ani pánům, kteří se budou moci vyřádit na offroad dráze. Odpočinek, relaxaci a odreagování nabídne Blue Style relax zóna. Se setměním se pak budou v letním MAX KINĚ promítat filmové novinky.

Těšíme se, že si společně užijeme dva nezapomenutelné prázdninové dny plné zábavy s Prima tvářemi v krásné přírodě v srdci Vysočiny.

Děti do 12 let (včetně) mají po předložení průkazu zdravotního pojištění vstup zdarma. Ti, kteří se nebudou moci při vstupu do areálu prokázat průkazem zdravotního pojištěnce, platí jednotné vstupné 199 Kč (k zakoupení pouze na místě).

Pro návštěvníky ve věku 13–18 let (včetně) platí jednotné vstupné 199 Kč (k zakoupení pouze na místě).

Veškeré informace k festivalu BLUE STYLE PRIMA FEST na www.bluestyleprimafest.cz

Více informací k ubytování na https://www.sikland.cz/ubytovani/