Upozornění

V souvislosti s postpandemickou situací a řadě zrušených akcí si raději ověřujte konání akcí u jejich pořdatelů. Bohužel stále nemůžeme ručit za správnost termínů uvedených na kdykde.cz. Děkujeme za pochopení.

Jimmy Eat World / US - Lucerna Music Bar

24.6.2020, 21:00 – 23:00

‚Survival‘- novinka, kterou Jimmy Eat World představí i Praze

Cena vstupenky: 590/690 Kč
Jimmy Eat World / US - Lucerna Music Bar
  • Adresa:
    Vodičkova 704/36
    Praha 1 11000

Jimmy Eat World je americká rocková kapela, která vznikla v roce 1993 v Arizoně a vydala dosud deset studiových alb. Posledních devět nahrála skupina ve složení Jim Adkins (sólová kytara, zpěv), Zach Lind (bicí), Tom Linton ( doprovodná kytara, zpěv) a Rick Burch (basová kytara). V pražském Lucerna Music Baru už před lety hráli, 24.6. se tam po letech vydají znovu, aby představili svou říjnovou novinku nazvanou 'Surviving'. Vstupenky za 590 Kč + poplatky od 10. hodin pátku 22. listopadu na webu a pokladně Lucerna Music Baru a v sítích GoOut, Ticketmaster a Ticketportal. V případě nevyprodání vstupenek v předprodejích pak na místě v den koncertu za 690 Kč.

Prorazili albem 'Bleed American' z roku 2001, které získalo platinovou desku. Největšího úspěchu v hitparádách dosáhli svým šestým albem 'Chase This Light' z roku 2007, které vylétlo na páté místo hitparády Billboard 200.

Jimmy Eat World jsou považováni za průkopníky stylu emo, i když se sama kapela takovému označení brání. Páté album, které se jmenovalo 'Futures', pak přineslo jiný styl - alternativní rock.