Upozornění

V souvislosti s postpandemickou situací a řadě zrušených akcí si raději ověřujte konání akcí u jejich pořdatelů. Bohužel stále nemůžeme ručit za správnost termínů uvedených na kdykde.cz. Děkujeme za pochopení.

ŽHAVÁ NOVINKA NA PALMOVCE – HAPPY CHICKEN CZ – DRŮBEŽÍ FARMA

11.3.2020, 19:00 – 20:30

Přijďte na nejžhavější novinku Divadla pod Palmovkou!
Nahlédněte pod pokličku jedné drůbežářské firmy. Černý humor na současná témata vás bude celý večer lechtat pod bránicí!
 

ŽHAVÁ NOVINKA NA PALMOVCE – HAPPY CHICKEN CZ – DRŮBEŽÍ FARMA
  • Adresa:
    Zenklova 566/34
    Praha 8 180 00

Černá komedie o lidech, kteří to nevzdali.

 

Tento svět rozhodně není v pořádku. V řece plavou divné ryby a nic nevypadá tak, jako v dobách dětství a mládí. Práce pro místního velkodrůbežáře a výrobce prvotřídních hnojiv je pro místní jasnou volbou - koneckonců už dávno žádnou jinou ani nemají. Ondra jezdí s kamiónem po Evropě a vede odhodlaný spolek na ochranu místních tradic. Jeho přítelkyně má jistý delikátní problém, ale velký šéf jí prý s tím pomůže. Ondrův brácha je po uši zamilovaný, Míla by si měl zajít k doktorovi, zatímco malý Kuba už tam byl. Hospodská Anča má ráda zelenou a gumové medvídky, Hela je šťastná, že má aspoň nějakou práci, chlapi v hospodě jsou prostě chlapi v hospodě, nad vesnicí se tajemně tyčí Pavilón C a do Čech prý míří davy migrantů...  Nová černá komedie ředitele a uměleckého šéfa Divadla pod Palmovkou Michala Langa poprvé na jevišti v předvečer třicátého výročí začátku Sametové revoluce.

Obsazení: Jan Teplý, Ondřej Veselý, Adam Vacula, Kamila Trnková, Jakub Albrecht, Martin Němec, Tomáš Dianiška a další

Česká premiéra: 15. listopadu 2019

 

 www.podpalmovkou.cz

 

ZÍSKEJ 20% SLEVU NA JAKÝKOLIV Z TERMÍNŮ AŽ DO 30.6. A ZADEJ PŘI NÁKUPU ONLINE SLEVOVÝ KÓD : HAPPY
nebo ho pošeptej paní prodavačce na pokladně a sleva ti bude odečtena.

Další termíny:     

23.3. 2020 v 19 hod

17.4. 2020 v 19 hod
5.5. 2020  v 10 hod  cena vstupenky 130 Kč, zde nelze uplatnit 20% slevu