Upozornění

V souvislosti s postpandemickou situací a řadě zrušených akcí si raději ověřujte konání akcí u jejich pořdatelů. Bohužel stále nemůžeme ručit za správnost termínů uvedených na kdykde.cz. Děkujeme za pochopení.

David Kraus a Gipsy Brothers

18.11.2019, 19:00 – 20:00

David Kraus a Gipsy Brothers zahájí Schweppes Cocktail Week

Cena vstupenky: zdarma Kč

Živá taneční hudba a dobré drinky jsou nerozluční kamarádi, stejně jako v posledních letech zpěvák David Kraus a romská kapela Gipsy Brothers. Že jim to spolu skvěle hraje dokazuje jejich plný koncertní kalendář i to, že pánové v téhle sestavě otevřou 18. listopadu v baru Black Angel’s barovou událost roku, Schweppes Cocktail Week.

„Je to nejtanečnější projekt, v jakém jsem kdy byl, tahle hraní jsou pro mě vždy velký zážitek. Ve vlastní kapele si jedu svoje, muzikanti mě doprovází, všechno je podle mě. Ale v případě Gipsy Brothers jsem jeden z nich. Dokonce zpívám v romštině a mám radost, že mě kluci upřímně chválí,“ říká David Kraus o hudební skupině, kterou před dvěma lety založil se svými přáteli, legendami romské hudby. Známý zpěvák má ostatně na romské muzikanty pro jejich přístup k hudbě a cítění celoživotní slabost. Jak jiskří společné umění a temperament Davida Krause & Gipsy Brothers už mohli slyšet návštěvníci mnoha festivalů i letošního českého vystoupení věhlasných Kool & The Gang, kterým kapela předskakovala. Vy se jejich nespoutanou energií můžete nechat roztančit v pondělí 18. listopadu v pražském baru Black Angel’s, kde zahájí Schweppes Cocktail Week. Týden špičkové mixologie, hostujících zahraničních barmanů a speciálních drinků potrvá v Black Angel’s Baru do 24. listopadu a jsou na něj zváni všichni milovníci kvalitních koktejlů.

Kde:

David Kraus a Gipsy Brothers na Schweppes Cocktail Week, pondělí 18.11. od 19:00, Black Angel’s Bar, Staroměstské nám. 29, Praha 1 - Staré Město

Fotokredit: Schweppes