Upozornění

V souvislosti s postpandemickou situací a řadě zrušených akcí si raději ověřujte konání akcí u jejich pořdatelů. Bohužel stále nemůžeme ručit za správnost termínů uvedených na kdykde.cz. Děkujeme za pochopení.

13. ročník mistroství ČR v přípravě bramborového salátu - Vitana Majonéza Cup 2019

30.11.2019, 10:00 – 30.11.2020, 14:00

Na tradiční českou vánoční pochoutku má každá rodina svůj osvědčený recept. Přesto se 30. listopadu již po 13. sejdou kuchařští mistři ve středočeském Mratíně, aby ukázali své dovednosti a v soutěži Vitana Majonéza Cup 2019 se utkali o titul mistra ČR v přípravě bramborového salátu. 

13. ročník mistroství ČR v přípravě bramborového salátu - Vitana Majonéza Cup 2019

Tento rok se o titul utká přibližně dvacet juniorských a seniorských týmů. Přípravu, postupy a atributy jako je chuť, vzhled či vůně tradičního vánočního pokrmu bude hodnotit šestičlenná porota, tentokrát v čele se švýcarským velvyslancem Dominikem Furglerem.

A pravidla hry o nejlepší bramborový salát? Ta jsou jednoduchá! Stačí připravit 2 kg toho nejlepšího bramborového salát v limitu 60 minut, kdy krájet, míchat či zdobit se smí až na místě. Originalitě se meze nekladou, jen brambory a majonéza zůstávají neodmyslitelnou součástí každého receptu. 

Akce proběhne den před první adventní nedělí v sobotu 30. 11. 2019 od 10 hodin ve sportovním areálu Mratín. Součástí mistrovství jsou i ochutnávky pro veřejnost. Největšímu zájmu se zpravidla těší vítězný salát i recept na něj. Neváhejte a přijďte se podívat na výjimečnou kulinářskou akci, kde získáte spoustu inspirace a užijete si zábavné dopoledne!