Upozornění

V souvislosti s postpandemickou situací a řadě zrušených akcí si raději ověřujte konání akcí u jejich pořdatelů. Bohužel stále nemůžeme ručit za správnost termínů uvedených na kdykde.cz. Děkujeme za pochopení.

Rise and Shine: Rosteme společně Praha 2019

9.11.2019, 9:00 – 19:00

V sobotu 9. a v neděli 10. listopadu 2019 se v Praze na Právnické fakultě, nám. Curieových 7, uskuteční konference nejen pro studenty a absolventy Rise and Shine: Rosteme společně.

Cena vstupenky: 250 Kč

Podtitulem letošního ročníku bude “Srdce versus Mozek“. K tomuto tématu vystoupí hned 6 zajímavých řečníků a řečnic, mezi nimi například Simona Babčáková, herečka a improvizátorka, hvězda úspěšného sitcomu Comeback nebo vrchní státní zástupkyně Lenka Bradáčová.


Dále na téma, zda se rozhodujeme racionálně, nebo se řídíme spíše intuicí, promluví Karel Nešpor, přední český specialista na návyková onemocnění. Mimo jiné i autor řady úspěšných knih, které propagují jógu smíchu jako terapii. Těšit se můžete také na Davida Svobodu, zlatého olympijského vítěze v moderním pětiboji.
Vedle přednášek si návštěvníci budou moci vybrat z široké nabídky workshopů, na kterých se například budou moci dozvědět, jak si stanovit priority, jak komunikovat nenásilně se šéfem či jak okouzlit publikum.