Upozornění

V souvislosti se zrušením většiny akcí, bohužel nemůžeme ručit za správnost termínů akcí uvedených na kdykde.cz.  Děkujeme za pochopení.

MEFISTO - Divadlo Hybernia

3.4.2020, 18:00 – 5.4.2020, 16:50

ZNOVU PROŽÍT MLÁDÍ? PROČ NE? DOMLUVTE SE S ĎÁBLEM!

Cena vstupenky: 390/590/690/790 Kč
MEFISTO - Divadlo Hybernia
  • Adresa:
    Náměstí Republiky 3/4
    Praha 1 11000

DIVADELNÍ CENA THÁLIE PRO JOSEFA VOJTKA ZA HLAVNÍ ROLI. 

Kdo je Mefisto? Vyslanec Pekla, ďábel, který je schopen vrátit člověku mládí. Za jistých podmínek. Na výhody mládí láká i stařičkého profesora Fausta, který hlavně lituje, že během svého života nestihl dokončit své rozsáhlé dílo. Slibuje lásku, zdravé tělo, sílu i moc. Mládí a čas výměnou za duši, která ovšem s posledním dnem života člověka propadne Peklu. Jak se rozhodnout?

Láska, humor, napětí, ale hlavně lákavá ďáblova nabídka v atraktivním příběhu na věčné téma ztraceného a znovu nalezeného mládí!

Velkolepě pojatý muzikál MEFISTO je producentem a autory připravován u příležitosti 10. výročí otevření divadla Hybernia.

Hrají a zpívají: Josef Vojtek | Jiří Zonyga, Jan Kříž | Petr Ryšavý, Ivana Korolová | Karolina Gudasová, Iva Marešová | Dita Hořínková, Jaromír Dulava | Michal Novotný a další

Autor: Johann Wolfgang von Goethe, libreto: Zdeněk Zelenka, hudba: Daniel Barták ml., režie: Filip Renč, Zdeněk Zelenka, texty písní: Boris Pralovszký, choreografie: Leona Qaša Kvasnicová, scéna: Daniel Dvořák, kostýmy: Jan Růžička.

Délka představení: 2 hodiny a 50 minut (včetně přestávky)