Upozornění

V souvislosti s postpandemickou situací a řadě zrušených akcí si raději ověřujte konání akcí u jejich pořdatelů. Bohužel stále nemůžeme ručit za správnost termínů uvedených na kdykde.cz. Děkujeme za pochopení.

Vánoční ozdoby z Jičína 25. 11. 2019 – 25. 1. 2020

25.11.2019 – 25.1.2020, 23:59

Srdečně Vás zveme na výstavu „Vánoční ozdoby z Jičína“ firmy HAN spol. s r.o. Ručně foukané a dekorované výrobky, které tato společnost vyváží do celého světa, nabízí v téměř šestnácti tisících dekorech a šesti stech barevných odstínech.

Cena vstupenky: Zdarma Kč

Firma HAN, která u nás v Čechách navazuje na dlouholetou tradici výroby, zhotovila vánoční ozdoby také pro Nadaci Dagmar a Václava Havlových VIZE 97, díky níž byl obdarován Jeho královská Výsost Sir Charles Princ z Walesu, paní Hillary Rodham Clinton, Její Veličenstvo belgická královna Paola či král Albert II.
Část výstavy bude věnována i sběratelským kolekcím vánočních ozdob, jejichž autorkami jsou paní Milada Myslbeková (pravnučka Josefa Václava Myslbeka) a paní Jarmila Mucha Plocková (vnučka Alfonse Muchy). Tyto unikátní kolekce se prodávají každý rok v limitovaném počtu.
Výstavu si budete moci prohlédnout v Domě porcelánu s modrou krví od 25. 11. 2019 – 25. 1. 2020. Těšíme se na Vaši návštěvu.