Upozornění

V souvislosti se zrušením většiny akcí, bohužel nemůžeme ručit za správnost termínů akcí uvedených na kdykde.cz.  Děkujeme za pochopení.

HAPPY CHICKEN CZ – DRŮBEŽÍ FARMA - Divadlo pod Palmovkou

Pátek, 17.04.2020 19:00 | další termíny

Máte rádi nadsázku a politickou satiru? Tak vzhůru na světovou premiéru do Divadla pod Palmovkou! Hra HAPPY CHICKEN CZ – drůbeží farma s humorem komentuje současné politické dění na české půdě a náladu ve společnosti a neopomíjí ani téma migrace.

HAPPY CHICKEN CZ – DRŮBEŽÍ FARMA - Divadlo pod Palmovkou
  • Adresa:
    Zenklova 566/34
    Praha 8 180 00

Černá komedie o lidech, kteří to nevzdali.

Tento svět rozhodně není v pořádku. V řece plavou divné ryby a nic nevypadá tak, jako v dobách dětství a mládí. Práce pro místního velkodrůbežáře a výrobce prvotřídních hnojiv je pro místní jasnou volbou - koneckonců už dávno žádnou jinou ani nemají. Ondra jezdí s kamiónem po Evropě a vede odhodlaný spolek na ochranu místních tradic. Jeho přítelkyně má jistý delikátní problém, ale velký šéf jí prý s tím pomůže. Ondrův brácha je po uši zamilovaný, Míla by si měl zajít k doktorovi, zatímco malý Kuba už tam byl. Hospodská Anča má ráda zelenou a gumové medvídky, Hela je šťastná, že má aspoň nějakou práci, chlapi v hospodě jsou prostě chlapi v hospodě, nad vesnicí se tajemně tyčí Pavilón C a do Čech prý míří davy migrantů... Nová černá komedie ředitele a uměleckého šéfa Divadla pod Palmovkou Michala Langa poprvé na jevišti v předvečer třicátého výročí začátku Sametové revoluce.

Režie: Michal Lang  

Obsazení: Jan Teplý, Ondřej Veselý, Adam Vacula, Kamila Trnková, Jakub Albrecht, Martin Němec, Tomáš Dianiška a další

Česká premiéra: 15. listopadu 2019

 www.podpalmovkou.cz

Další termíny:     

11.3. 2020
23.3. 2020
17.4. 2020

ZÍSKEJ 20% SLEVU NA JAKÝKOLIV Z TERMÍNŮ AŽ DO 30.6. A ZADEJ PŘI NÁKUPU ONLINE SLEVOVÝ KÓD : HAPPY nebo ho pošeptej paní prodavačce na pokladně a sleva ti bude odečtena.

Termíny