Upozornění

V souvislosti s postpandemickou situací a řadě zrušených akcí si raději ověřujte konání akcí u jejich pořdatelů. Bohužel stále nemůžeme ručit za správnost termínů uvedených na kdykde.cz. Děkujeme za pochopení.

Giant Rooks přesouvají svůj pražský koncert na srpen a do většího klubu

17.8.2020, 20:00 – 22:00

Kvůli změnám v koncertních plánech přesouvá německá indierocková skupina Giant Rooks, kteří přijali nabídku doprovázet Milky Chance na jejich severoamerickém turné, svůj pražský koncert na 17. srpen. Nově naplánované vystoupení se uskuteční v klubu Rock Café.

Cena vstupenky: 320 Kč
Giant Rooks přesouvají svůj pražský koncert na srpen a do většího klubu
  • Adresa:
    Národní 116/20
    Praha 1 110 00

Všechny již zakoupené vstupenky na původní termín v klubu Underdogs’ zůstávají v platnosti. Vstupenky za 360 Kč jsou nadále v prodeji na Fource.cz a u prodejců GoOut.cz a Ticketmaster. V případě potřeby je možné vstupenky na původní termín vrátit v místě zakoupení a to do 18. března. 

Parta z východoněmeckého města Hamm Giant Rooks pokračuje ve svém úspěšném koncertním tažení Evropou. Na domácí půdě si vydobyli pověst jedné z nejzábavnějších mladých kapel i díky společným tour s Temper Trap nebo Mighty Oaks, se kterými se před dvěma lety poprvé předvedli i v Praze. Indie rock s dominantním vokálem zpěváka Frederika Rabeho v sobě kombinuje folk i melancholickou elektroniku. V Praze představí chystanou debutovou desku.