Upozornění

V souvislosti s postpandemickou situací a řadě zrušených akcí si raději ověřujte konání akcí u jejich pořdatelů. Bohužel stále nemůžeme ručit za správnost termínů uvedených na kdykde.cz. Děkujeme za pochopení.

LENNY KRAVITZ - O2 ARENA

30.6.2020

LENNY KRAVITZ OZNAMUJE TERMÍNY SVÉHO NADCHÁZEJÍCÍHO MONUMENTÁLNÍHO SVĚTOVÉHO TURNÉ „HERE TO LOVE“,
KTERÉ BUDE TRVAT 2 ROKY A V RÁMCI KTERÉHO VYSTOUPÍ 30. 6. 2020 V PRAŽSKÉ O2 ARENĚ.

Cena vstupenky: 1390 – 1990 Kč
LENNY KRAVITZ - O2 ARENA
  • Adresa:
    Ocelářská 460/2
    Praha 9 19000

KONCERTY LENNYHO KRAVITZE JSOU POVĚSTNÉ SVOU ENERGIÍ A STEJNĚ TOMU BUDE I PŘÍŠTÍ ROK, KDY SE PO DVOU
LETECH VRÁTÍ KONCERTOVAT DO ČESKÉ REPUBLIKY. SPOJENÍ HUDEBNÍCH STYLŮ, JAKO JE FUNKY, ROCK’N’ROLL A BLUES, JE KE SLYŠENÍ I NA JEHO POSLEDNÍM JEDENÁCTÉM ŘADOVÉM ALBU RAISE VIBRATION, KTERÉ VYŠLO V ROCE 2018. LENNY RÁD NASLOUCHÁ MLADŠÍM GENERACÍM HUDEBNÍKŮ, ALE NEZAPŘE NĚKOLIK DESETILETÍ ZKUŠENOSTÍ NA HUDEBNÍ SCÉNĚ. VÝSLEDKEM JE SILNÝ MATERIÁL V DUCHU JEHO KLASICKÉ TVORBY.

Lenny Kravitz je považován za jednoho z prominentních rockových hudebníků naší doby, který překračuje žánr, styl, rasu i společenské třídy. Během své dvacetileté hudební kariéry se Kravitz, který našel zalíbení v soulu, funku a rocku 60. a 70. let, proslavil jako talentovaný skladatel, producent a multiinstrumentalista. Vydal deset studiových alb, kterých se po celém světě prodalo přes 38 milionů kusů. Získal čtyři po sobě jdoucí ceny GRAMMY a zároveň je držitelem rekordu jako nejčastěji oceňovaný umělec v kategorii "Nejlepší mužský rockový pěvecký výkon". Hudební úspěchy a jeho všestrannost mu umožnily proniknout i mimo rámec hudebního průmyslu. Lenny Kravitz se objevil v kritikou kladně přijatém filmu „Precious“, v obou dílech kasovního trháku „Hunger Games“, nebo ve snímku „Komorník“, který režíroval Lee Daniels. Kromě hudby a účinkování ve filmu se Kravitz od roku 2003 věnuje své kreativní firmě Kravitz design Inc, která poskytuje obchodní a rezidenční služby v oblasti designu, vývoje produktů a značek jako jsou Rolex, Leica nebo Don Perignon.