Gastro Food Fest 2019

19.10.2019, 10:00 – 20.10.2019, 17:00

Dva dny vysoké gastronomie, delikátních chutí i vůní a důmyslně sladěných pokrmů, takový bude letošní  GASTRO FOOD FEST.

Cena vstupenky: 80-100 Kč

7. ročník festivalu proběhne 19. – 20. října na výstavišti Zahrada Čech v Litoměřicích.

Festival pro všechny gurmány a milovníky dobrého tradičního i netradičního jídla a pití, jediný svého druhu na Severu Čech. Pro návštěvníky je připraveno dobré jídlo a pití, klasická i netradiční gastronomie, zahraniční speciality, živé show věhlasných šéfkuchařů a další bohatý sobotní a nedělní program.

Těšit se můžete na kuchařské show Radka Šubrta, Markéty Hrubešové, Patricie Pagáčové (Solaříkové), Aleše Lehkého a vítězku soutěže MasterChef Česko 2019 Kristínu Nemčkovou.

* Cooking show - jedinečná kuchařská podívaná, ale hlavně možnost ochutnat vše co uvaří, nejen uznávaní kuchařští mistři celé ČR, ale také prostě ti, co milují gastronomii. Koná se v sobotu a v neděli v hale A a H a nově v hale NS. Rezervace je možná POUZE OSOBNÍ přímo na místě v ten den a po zaplacení daného počtu Liťáků. Nelze si v sobotu rezervovat neděli.

 

NOVINKA LETOŠNÍHO FESTIVALU - ČIPOVÁ PLATBA 

Pro letošní ročník stále platí festivalové platidlo LIŤÁK, ale již nebude v papírovém provedení tak jak tomu bylo u předešlých ročníků.  Nově zavádíme pro návštěvníky čipovou platbu od NFCtron.

Jak systém NFCtron funguje?
1. Na dobíjecích místech si nabijete jakoukoliv částku v hotovosti nebo platební kartou.
2. Při prvním nabití dostanete účtenku, na které je internetový odkaz a QR kód, pomocí nichž můžete sledovat všechny Vaše útraty on-line.
3. Dobít kredit si můžete na dobíjecích místech, či pokladnách v areálu znovu a znovu.
4. Další kontrolu zůstatku můžete provádět na jakémkoliv prodejním místě pouhým přiložením čipu.
5. Celou částku, která vám na čipu zůstane vám vrátíme při odjezdu/odchodu z areálu na dobíjecích místech
6. Záloha na ČIP = 100 Kč
.
Doporučujeme:
1. Nabít minimálně za 250 Kč pro vaše pohodlí.
2. Účtenku si uschovejte po dobu celé akce u sebe.
Provozovatel neodpovídá za škodu v případě ztráty nebo odcizení čipu