Upozornění

V souvislosti s postpandemickou situací a řadě zrušených akcí si raději ověřujte konání akcí u jejich pořdatelů. Bohužel stále nemůžeme ručit za správnost termínů uvedených na kdykde.cz. Děkujeme za pochopení.

Kam za dobrým Moravským vínem?

7.10.2019 – 31.10.2019, 23:59

Vyzkoušejte templářské Čejkovice

Dobrých důvodů, proč si vybrat za vinařský cíl Templářské sklepy v Čejkovicích je hned několik. V legendárních historických sklepech na vás dýchne tajemná atmosféra středověku. Ve spletitých chodbách, kde nedohlédnete na druhý konec, vinaři uskladňují své tekuté poklady, které zvou k ochutnávce v rámci komentované prohlídky. V loňském roce je ochutnalo na 28 000 lidí.

Templářské sklepy Čejkovice také sbírají různá ocenění. Za léta 2016–2018 se v kategorii „víno“ staly nejdůvěryhodnější značkou v ČR. V soutěži o nejpopulárnější TOP vinařský cíl pro rok 2018 zvítězily. Rozhodlo o tom hlasování veřejnosti, když příznivci vinařské turistiky organizátorům zaslali 21 300 platných hlasů. Na https://www.topvinarskycil.cz/templarske-sklepy-cejkovice/99 jim můžete dát svůj hlas pro letošní rok i vy! Třeba vyhrajete i nějakou cenu, např. v podobě zájezdu či Mercedesu tř. V.