Upozornění

V souvislosti s postpandemickou situací a řadě zrušených akcí si raději ověřujte konání akcí u jejich pořdatelů. Bohužel stále nemůžeme ručit za správnost termínů uvedených na kdykde.cz. Děkujeme za pochopení.

Wasteland Tour: Lili Vilit // Define Me // Pearly Seconds

17.10.2019, 19:00 – 23:30

Jedná se o první koncert ze šňůry Wasteland Tour, který navazuje na vydání prvního EP kapely Lili Vilit. V pražském Rock Café tak kromě hostů křtící EP očekávejte i velkolepou show. Chybět nebudou ani kapelní hosté, kterými nemůže být nikdo jiný než pražští Define Me a plzenští Pearly Seconds.

Cena vstupenky: Předprodej: 130 Kč

Lili Vilit jsou pražská rock-metalová kapela složená z muzikantů, kteří již získali zkušenosti v jiných formacích. Frontmanem je od prvopočátku (2014) Viktor Holomek, televizním divákům známý jako semifinalista Hlasu ČeskoSlovenska a finalista Česko-Slovensko má talent (2011), kde působil se svou předchozí kapelou Segment. Basák Rostislav „Rozy“ Nenička zase stanul s kapelou Proximity na pódiu amfiteátru Lochotín jako účinkující na jednom z našich největších metalových festivalů – Metalfestu. Kapela túrovala například i v roce 2016 s hvězdou naší alternativní scény Gaia Mesiah. Letos se vydávají sami do tuzemských hudebních vod s novým EP a turné.

Odkaz na událost: https://www.facebook.com/events/725129551283241/