Fenomén Boho i exotický design na veletrhu FOR INTERIOR 2019

10.10.2019 – 13.10.2019, 23:59

Dvanáctý ročník oblíbeného veletrhu FOR INTERIOR představí ve dnech 10. až 13. října 2019 v letňanském výstavišti PVA EXPO PRAHA novinky a trendy ze světa nábytku, interiérů a bytových doplňků.

Návštěvníci budou mít možnost seznámit se nejen s pracemi čínských designérů a japonských nábytkářů, ale také se současným fenoménem zvaným „Boho styl“. 

Veletrh FOR INTERIOR kromě nabitého doprovodného programu představí i letos oblíbený hit z posledních ročníků – ZÓNU SPÁNKU, kde budou vystaveny renomované značky postelí, matrací, ale i lůžkovin a dalších souvisejících produktů. 

Boho interiér & café

Podzimní FOR INTERIOR se letos zahalí do boho stylu. Tento trend vás v interiéru přivítá makramé závěsem, obloží spoustou polštářů, přehozů a dek, omámí vás vonnou svíčkou a rozloučí se lapačem snů. Na bohémský styl bydlení se budete moci naladit nejen v expozicích, ale i v boho kavárně. Ta nabídne příjemné místo pro relaxaci a současně se stane centrem doprovodných programů. Budou se zde konat například workshopy makramé, přednášky o chytré domácnosti a další.

Exotický design ve vaší koupelně

V rámci expozic se bude prezentovat i designová značka ZHENG Store, která nabízí unikátní produkty interiérů a exteriérů domácností. Své síly spojila s vyhlášenými čínskými designéry a její filozofií je dostupnost luxusního bydlení pro každého. V říjnu představí netradiční koupelnové vybavení.

Z doprovodného programu

Veletrh FOR INTERIOR také letos nabídne bohatý doprovodný program s přednáškami, workshopy a dalšími setkáními s uznávanými osobnostmi napříč obory. Nenechte si utéct autogramiádu designérky a specialistky na trendy Ivy Bastlové, která svou novou knihu zasvětila barvám v interiérech, ani Radku Košíčkovu z Evropské školy Feng Shui. Ta poradí, jak zharmonizovat interiér ať už celkovou architektonickou koncepcí, vnitřním vybavením, nebo vhodnou volbou uspořádání materiálů, nábytku a dekorací.

Na letňanském výstavišti můžete od druhého dne konání veletrhu navštívit také souběžnou akci, kterou je gastronomický veletrh FOR GASTRO & HOTEL. 

Sledujte další novinky veletrhu FOR INTERIOR na www.forinterior.cz

Těšíme se na vás od čtvrtka do soboty od 10 do 18 hodin a v neděli od 10 do 17 hodin.

Slevu na vstupenku pořídíte na www.forinterior.cz/sleva/.