Upozornění

V souvislosti s postpandemickou situací a řadě zrušených akcí si raději ověřujte konání akcí u jejich pořdatelů. Bohužel stále nemůžeme ručit za správnost termínů uvedených na kdykde.cz. Děkujeme za pochopení.

ČTYŘLÍSTEK A TALISMAN MOCI - Městské divadlo v Mostě

10.10.2019, 8:30 – 11.10.2019, 11:30

Myšpulín, Bobík, Pinďa a Fifinka na cestě za dobrodružstvím.

ČTYŘLÍSTEK A TALISMAN MOCI - Městské divadlo v Mostě
  • Adresa:
    Topolová 1278
    Most 434 01

Autor: Libor Jeník
Režie: Libor Jeník

A jsou tu zase! Báječný Čtyřlístek k vám zavítá se zbrusu novým a napínavým dobrodružstvím, které si pro vás opět připravilo Divadlo D5.

Tentokrát se čtveřice nerozlučných kamarádů: dobrosrdečná a důvtipná hospodyňka Fifinka, trochu roztržitý, ovšem geniální vynálezce profesor Myšpulín, často ustrašený, ale oddaný kamarád a vtipálek Pinďa a samozřejmě tak trochu nemotorný silák Bobík, který spolu s Pinďou neustále vymýšlí jednu lotrovinu zadruhou, vydává za bájným Talismanem Moci, který umí ovládat vše živé!
Aby ho naši čtyři přátelé získali, musí se vypravit do dalekých himalájských hor nebo na prosluněnou Havaj. Do cesty se jim ovšem postaví prohnaný a vykutálený profesor Zádrhel, který si na kouzelný talisman dělá také zálusk.
Jestli nad ním Čtyřlístek zvítězí, jestli potkají Sněžného muže, jestli se budou muset naučit tanec Hula-hula nebo jestli potkají popleteného domorodého šamana a nebo jestli..., ale však to sami uvidíte, když přijdete na naši další úžasnou pohádku, plnou legrace, napětí a pěkných písniček.

Účinkují: Eliška Ochmanová, Dita Zábranská, Ivana Stejskalová, Václav Krátký, Tomáš Pospíšil, Lukáš Klíma, Ondřej Venclík, Patrik Vojtíšek, Vít Maštalíř

Cílová skupina: MŠ (od 3 let) + ZŠ (1.-5. třída)

Vstupné: 80 Kč.