Čtvrtý ročník UNIQA MČR klubů na Ládví

24.8.2019 – 25.8.2019, 23:59

UNIQA MČR klubů v plážovém volejbale má před sebou svůj čtvrtý ročník, který proběhne o víkendu 24. – 25.8.2019 v pražském Beachklubu Ládví.

Mezi hlavní hvězdy turnaje budou patřit David Schweiner s Ondřejem Perušičem a Michala Kvapilová s Michaelou Kubíčkovou.
Hlavním favoritem letošního ročníku je Beachklub Strahov, který bude obhajovat loňské třetí místo. V jeho týmu nastoupí David Schweiner s Ondřejem Perušičem, kteří se na začátku června umístili na druhém místě 4* turnaje světové série v Ostravě. Dále se v barvách strahovského klubu představí Michala Kvapilová s Michaelou Kubíčkovou, vítězky červnového Mentnolka Super Cupu.
 
Domácí Beachklub Ládví budou reprezentovat Tereza Kotlasová s Danielou Resovou, které v letošní sezoně skončily první na MČR U22 a páté na 1* turnaji FIVB v Řecku.
 
„Tento turnaj je výjimečný tím, že hráči nehrají jen za svoji dvojici, ale za celý klub. Další zvláštností je, že v případě nerozhodného stavu, rozhoduje závěrečný zápas smíšených dvojic“ dodává Jan Herget, předseda pořádající České asociace beachvolejbalových klubů.
 
Vítězný klub vyhraje titul Mistra ČR klubů pro daný rok a kluby na prvních třech místech si rozdělí celkem 30 000 Kč.
 
Generálním partnerem je UNIQA, hlavním partnerem je hlavní město Praha, dalšími partnery jsou Český volejbal a PR agentura Odysseus.