Upozornění

V souvislosti se zrušením většiny akcí, bohužel nemůžeme ručit za správnost termínů akcí uvedených na kdykde.cz.  Děkujeme za pochopení.

17. ročník festivalu United Islands proběhne o prvním červnovém víkendu

5.6.2020 – 6.6.2020, 23:59

Ulice hlavního města ožijí multižánrovým festivalem United Islands of Prague. Praha se tak v termínu 5.- 6. června 2020 již po sedmnácté v řadě promění v dějiště největšího svátku nové muziky.

Cena vstupenky: zdarma Kč

Kromě nespočtu talentovaných hudebníků z celého světa bude opět součástí i bohatý doprovodný program. Vstup na celý festivalový víkend bude tradičně pro všechny zdarma.

Open-air festival United Islands of Prague se opět odehraje pod taktovkou známého hudebníka a producenta Moimira Papalescu, který stál i za šestnáctým ročníkem s podtitulem „British Editon“.

Festival United Islands of Prague se soustředí především na objevování nové muziky a hudebních talentů. Jak již bylo avizováno, kromě mladých vycházejících hvězd se ale návštěvníci mohou těšit i na vystoupení několika stálic české i zahraniční hudební scény, které hudební objevy přijdou naživo podpořit. Součástí budou tradičně i zajímavé kreativní aktivity nejen pro dospělé, ale i pro děti.

  1. ročník festivalu United Islands of Prague bude probíhat od pátku 5. června 2019 do soboty 6. června 2020. Vstup bude jako každý rok pro všechny zdarma. Více informací najdete na www.unitedislands.cz.