Planet Fest Beroun

28.9.2019, 11:00 – 22:00

DOVOLUJEME SI VÁS POZVAT NA RADOSTNĚ STRÁVENÝ DEN NA BŘEHU BEROUNKY, V KRÁSNÉM ZELENÉM ROZHLEHLÉM KEMPU KOUSEK OD CENTRA MĚSTA. ČEKÁ VÁS SKVĚLÉ JÍDLO MÍSTNÍCH BISTER, VÝROBKY LOKÁLNÍCH PRODUCENTŮ, MÓDNÍ PŘEHLÍDKA, KONCERT, JÓGA A DALŠÍ POHYBOVÉ AKTIVITY PRO DĚTI (PARKOUR, FOTBAL, TANEC), SEBEROZVOJOVÉ WORKSHOPY I DÍLNY PRO DĚTI, DVA VELKÉ SKÁKACÍ HRADY A KLIDOVÁ ZÓNA U BEROUNKY. PŘIJĎTE SI DOPŘÁT ZÁBAVU I ODPOČINEK A ZÁROVEŇ SE SEZNÁMIT S MOŽNOSTMI, JAK KVALITNĚ A OHLEDUPLNĚ ŽÍT NA BEROUNSKU.

Cena vstupenky: 150 Kč, rodinné 320 Kč

ZÁMĚREM FESTIVALU JE PŘIPRAVIT PRO VÁS ZÁBAVNÝ POHODOVÝ DEN A ZÁROVEŇ VÁM PŘEDSTAVIT DELIKÁTNÍ VEGETARIÁNSKOU STRAVU, LUXUSNÍ PŘÍRODNÍ VLASOVOU I PLEŤOVOU KOSMETIKU, ELEGANTNÍ UDRŽITELNOU MÓDU, BEZOBALOVÉ NAKUPOVÁNÍ NEBO TŘEBA I MYŠLENKU VEGANSTVÍ.

PŘEJEME SI, ABYSTE SE BAVILI, ODEŠLI SPOKOJENÍ A ŠŤASTNÍ A ZÁROVEŇ S POCHOPENÍM, ŽE ŽÍT EKOLOGICKY A OHLEDUPLNĚ NEZNAMENÁ NEPŘÍJEMNÁ OMEZENÍ. NAOPAK, OTEVŘEME VÁM DVEŘE DO NOVÉHO BAREVNÉHO SVĚTA PLNÉHO SKVĚLÝCH CHUTÍ, VŮNÍ A NEKONEČNÝCH MODERNÍCH MOŽNOSTÍ.

Kde:

Autokemp Na Hrázi, Beroun