Upozornění

V souvislosti se zrušením většiny akcí, bohužel nemůžeme ručit za správnost termínů akcí uvedených na kdykde.cz.  Děkujeme za pochopení.

Festival zlatavého moku v Novém Jičíně již po sedmé

22.6.2019

Zavítejte do Nového Jičína v sobotu 22. června 2019 a oslavte s námi Pivobraní!

Akce se pravidelně v Novém Jičíně pořádá již od roku 2013, v posledních letech dosahuje dokonce mezinárodní úrovně a je největším pivním festivalem na severní Moravě.

Na návštěvníky čekají tři desítky minipivovarů, které se svými zkušenými sládky připravily více než sto druhů lahodného piva a pivních speciálů. Akce začíná v 11:00 na Masarykově náměstí a po celou dobu ji bude doprovázet bohatý doprovodný program pro všechny věkové kategorie. Návštěvníci se mohou těšit na světelnou stěnu, holandský billiard nebo na atrakci létající sudy, kde se protivníci sráží nafukovacími pivními sudy. Chybět nebude ani oblíbená Královská pivní soutěž - běh s pivní šerpou s bečkou o objemu 30 l a 50 l. Vyhrává ten, kdo zaběhne trať v co nejrychlejším čase. Pro děti budou také přichystány tvořivé dílny, malování na obličej nebo třpytivé tetování. Klub vojenské historie představí meziválečné četníky, dobový civil a výstavu lékařské techniky minulého století.