Upozornění

V souvislosti s postpandemickou situací a řadě zrušených akcí si raději ověřujte konání akcí u jejich pořdatelů. Bohužel stále nemůžeme ručit za správnost termínů uvedených na kdykde.cz. Děkujeme za pochopení.

Movits! - Lucerna Music Bar

8.11.2019

Novou desku do Prahy přivezou letos i Movits!

Movits! jsou uznávanou kapelou pro svůj cross-over a společensky kritické texty, které jsou pečlivě vyvážené a vždy trefné. Nyní vydávají nové album plné tanečních skladeb, kde se mísí tvrdé beaty a dechy a na 8.11. oznámili koncert v pražském Lucerna Music Baru. Vstupenky za 440 Kč + poplatky od 10 hodin 29.5. na pokladně a webu Lucerna Music Baru (na pokladně bez poplatků) a v sítích GoOut.cz, Ticketmaster a Ticketportal. Na místě v den koncertu za 550 Kč.

Cena vstupenky: 440/550 Kč

Deset let po vydání svého debutu "Äppelknyckarjazz" vydala kapela koncem minulého roku své páté album, netypické "dvojalbum" nazvané "V", kde je na prvním albu sedm skladeb. Jeho druhá část vychází letos na jaře. Dle slov kapely album zní jako stádo slonů na karnevalu v Mississippi!

Eklektická hiphopová kapela z Norrbottenu tedy doplnila loňskou desku "V: I" svou novinkou "V: II" - společně tedy dvojalbum "V" celkem obsahující patnáct skladeb.
Na albu se objeví mnozí umělci jako Tjuvjakt, Herbert Munkhammar, Constine, Zacke a Erik Emanuel.

Hudba na novém, více experimentálním, klidnějším a potemnělejším albu je charakteristická tvrdými beaty, tanečními melodiemi a bombastickými aranžemi dechových nástrojů... s jednou nohou v hiphopové tradici.