Hilltop Hoods - Lucerna Music Bar

17.10.2019, 20:00 – 21:00

Do Lucerna Music Baru zamíří australská hip-hopová parta Hilltop Hoods

Tříčlenná multiplatinová hip-hopová parta Hilltop Hoods z Austrálie, oznámila návrat do Prahy. Stane se tak 17.října, kdy zamíří do Lucerna Music Baru. Jako host s nimi přijede australská zpěvačka Mojo Juju. Vstupenky za 590 Kč + poplatky od 10 hodin pondělí 20.5. na pokladně a webu Lucerna Music Baru (na pokladně bez poplatků) a v sítích GoOut.cz, Ticketmaster a Ticketportal. V případě nevyprodání vstupenek v předprodejích pak na místě v den koncertu za 690 Kč.

Cena vstupenky: 590-690 Kč

Každé studiové album od toho z roku 2006 nazvaného The Hard Road vzápětí po vydání obsadilo první příčku hitparády. A to dokázalo i nedávné Remix album (Drinking From The Sun Walking Under Stars Restrung). Dobyli Austrálii, Kanadu a Evropu a přivezli i hiphop do USA, země, kde se zrodil.

V únoru vydala kapela své osmé album s názvem "The Great Expanse". Pokud si někdo myslel, že kapela zpomaluje, pak se ocitne v šoku.

„Mám pocit, že první dvě třetiny téhle desky jsou více pozitivní než kdykoli předtím,“ říká Pressure. "To bylo záměrné," potvrzuje Suffa.

“Našimi vzory byli odjakživa the Beastie Boys: pokaždé zněli jako Beastie Boys. Ať to bylo začátkem devadesátek, koncem devadesátek, po roce 2000 - vždycky zněli jako oni."

"The Great Expanse" je album plné eklektické skupiny hostů včetně Eccy Vandal (která propůjčuje svůj hlas songům "Exit Sign" a "Be Yourself"), Adrian Eagle (který zní oduševněle v "Clark Griswold"), Ruel (který září v 'Fire & Grace'), Timberwolf (s mocným a emotivním výkonem na 'Sell It All, Run Away') a Nyssa (zbrusu nový talent, který se objeví na obou ‘Be Yourself’ a ‘Here Without You’), stejně jako blízkého přítele kapely a spojence s kapucí, Illyho.

Deska je rozhodně tím, co naznačuje jeho název: život je širokoúhlý. Je tam hrdost. Je tam radost. Ale existují pochybnosti. A jsou tam i hluboké, občas temné odkazy.