Upozornění

V souvislosti s postpandemickou situací a řadě zrušených akcí si raději ověřujte konání akcí u jejich pořdatelů. Bohužel stále nemůžeme ručit za správnost termínů uvedených na kdykde.cz. Děkujeme za pochopení.

Muzeum T. G. M. Rakovník - Rakovnická nokturna 2019, koncert zpěvačky Yvonne Sanchez a jejích hostů

13.6.2019, 20:30 – 21:30

Léto je za dveřmi a rakovnické muzeum pro vás opět za finanční podpory města Rakovníka připravilo cyklus večerních koncertů v krásném prostředí nádvoří barokní budovy muzea v samém srdci historického centra města.

Cena vstupenky: 100 Kč

Rakovnická nokturna zahajujeme ve čtvrtek 13. června 2019 v obvyklém čase 20.30 koncertem vynikající zpěvačky Yvonne Sanchez a jejích hostů - muzikantů, kteří mají latinskoamerický rytmus v krvi od narození. K talentovanému mladému kytaristovi a zpěvákovi z Brazílie Santiagu Ferreirovi a jejímu současnému životnímu partnerovi Jonathanu Ramirezovi z Mexika letos přibude také přední český jazzový kontrabasista a skladatel Robert Balzar. Yvonne účinkovala v Německu, Izraeli, Portugalsku, Rusku, Brazílii, Francii, na Kubě a ve Spojených státech. Tyto různé kultury působily na její vývoj převážně jazzové zpěvačky a interpretky jako katalyzátor. Poté, co vybočila mimo konvenční pojetí jazzu, přijala za svou hudbu svého latinského původu, tedy bosa-novu a sambu. Uslyšíte ale i některé z jejích vlastních skladeb s latinskou příchutí.

Přijďte si užít atmosféru letního večerního koncertu!

Vstupné 100,-Kč.