Upozornění

V souvislosti s postpandemickou situací a řadě zrušených akcí si raději ověřujte konání akcí u jejich pořdatelů. Bohužel stále nemůžeme ručit za správnost termínů uvedených na kdykde.cz. Děkujeme za pochopení.

PO KONCI SVĚTA - Divadlo Bez zábradlí

25.2.2020, 19:00 – 11.5.2020, 21:00

Divadlo Bez zábradlí uvede strhující thriller, který slaví mimořádné úspěchy na světových jevištích.

PO KONCI SVĚTA - Divadlo Bez zábradlí
  • Adresa:
    Jungmannova 36/31
    Praha 1 110 00

Hrají: Sarah Haváčová, Karel Heřmánek jr.

Divadlo Bez zábradlí připravuje novou premiéru kultovní hry Dennise Kellyho PO KONCI SVĚTA. V hlavních rolích se představí Sarah Haváčová (Profesor T., Polda, Specialisté) a Karel Heřmánek jr. (Zločin v Polné, Případ dvou manželek). Svůj režijní debut na divadelních prknech představí filmový režisér a scénárista Tomáš Mašín (3 sezóny v pekle, Wilsonov, Profesor T.).
Hra byla poprvé v České republice uvedena v anglickém jazyce s americkou herečkou Victorií Hogan a Karlem Heřmánkem jr. v Divadle Na prádle  v roce 2017 v režii Dereka DeWitta. Představení i výkony obou představitelů vzbudily velký ohlas. Nyní se k postavě Marca Karel Heřmánek jr. znovu vrací v českém překladu.
Napínavý  příběh pojednává o tom, jak těžké je milovat někoho, kdo o tom neví.  A ještě těžší je  milovat někoho, kdo o to nestojí.
Režie: Tomáš Mašín
Dramaturgie: Ilona Smejkalová
Scéna a kostýmy: Mariana Kuchařová
Hudba: Karel Havlíček
Foto: Tereza Křenová