Nepomucká pouť

17.5.2019 – 19.5.2019, 23:59

Můžete se těšit na staročeský jarmark, klasické pouťové atrakce a stánky, množství hudebních a divadelních vystoupení, stánky s farmářskými potravinami a řemeslnými výrobky, program pro děti i zpřístupněné památky.

Nepomucká pouť
  • Adresa:
    Nepomuk 335 01

Církevní program

ČTVRTEK | 16. května
10.00               Mše svatá (malá pouť), celebruje pomocný biskup českobudějovický Mons. Pavel Posád

SOBOTA | 18. května

19.00               Večerní chvály s rozjímáním | kostel sv. Jana Nepomuckého

NEDĚLE | 19. května

8.30                 Dětská mše s dětským sborem | kostel sv. Jana Nepomuckého
10.30               Hlavní poutní mše svatá s procesím od kostela sv. Jakuba | celebruje Mons Vlastimil Kročil, českobudějovický biskup | kostel sv. Jana Nepomuckého
16.00               Litanie ke sv. Janu Nepomuckému se závěrečným požehnáním | kostel sv. Jana Nepomuckého

Kulturní program

PÁTEK | 17. května

od 14.00          Pouťové atrakce | náměstí A. Němejce
19.00               Zahajovací koncert pouti – vystoupí tenorista Martin Vydra | kostel sv. Jakuba | vstupné dobrovolné
20.00               Pouťová – hraje Minimax | Sokolovna Nepomuk | vstupné 100 Kč
20.00               Andy Mambo | Pizzerie Marshall Nepomuk | vstupné 100 Kč
21.00               Young Selectazz [dub, reggae, rootstep – Děčín] | Kavárna Zelenohorská pošta | vstup zdarma

SOBOTA | 18. května

od 9.00            Staročeský jarmark, historické atrakce | Přesanické náměstí
od 9.00            Pouťové atrakce a stánky | náměstí A. Němejce
od 9.00            Střídající se pouliční vystoupení | Přesanické náměstí | do 18.00 hod. | vstup zdarma
od 9.00            Otevřena zvonice u kostela sv. Jakuba | vstup zdarma na vlastní nebezpečí | do 17.00 hod.
od 9.00            Otevřen kostel sv. Jakuba Většího – výstava obrazů Ladislava Čáslavského
                          | vstup zdarma | do 17.00 hod.
9.30                 Panoptikum Maxe Fische | pouliční tyjátr | Přesanické náměstí | vstup zdarma
10.00               Rytíři ze Žichovic - lukostřelba, doprovodný program (průběžně dle zájmu)
                         | Přesanické náměstí | vstup zdarma
10.00               Prohlídka pivovaru Zlatá kráva s degustací piv | vstupné 100 Kč
10.30               Strašlivá podívaná | plzeňská folková skupina | Přesanické náměstí | vstup zdarma
11.00               Panoptikum Maxe Fische | pouliční tyjátr | Přesanické náměstí | vstup zdarma
11.00               Prohlídka pivovaru Zlatá kráva s degustací piv | vstupné 100 Kč
12.00               Prohlídka pivovaru Zlatá kráva s degustací piv | vstupné 100 Kč
13.00               Prohlídka pivovaru Zlatá kráva s degustací piv | vstupné 100 Kč
13.30               Strašlivá podívaná | plzeňská folková skupina | Přesanické náměstí | vstup zdarma
14.00               Rytíři ze Žichovic | vystoupení – šerm | Přesanické náměstí
14.00               Prohlídka pivovaru Zlatá kráva s degustací piv | vstupné 100 Kč
od 14.00          Program v Unibricku | hraje Orion | vstup zdarma
od 14.00          Dolní dvůr stavebnin Unibrick [do 18.00 hodin] - zábavný program pro děti s Pavlem Justichem
                          dětské hřiště s atrakcemi (obří skluzavka, trampolína, skákací hrad, řetízkový kolotoč)
                          vytváření maxi bublin / malování na obličej | vstup zdarma
14.15               Taneční přípravka | Unibrick | vstup zdarma
14.30               Skupina X - školní kapela | Unibrick | vstup zdarma
15.00               Švajneraj | alternativní folk | Přesanické náměstí | vstup zdarma
15.00               Prohlídka pivovaru Zlatá kráva s degustací piv | vstupné 100 Kč
15.00               Dragons - školní kapela | Unibrick | vstup zdarma
15.30               Stříkáme pěnu | Unibrick | vstup zdarma
16.00               100% dance | Unibrick | vstup zdarma
16.30               Švajneraj | alternativní folk | Přesanické náměstí | vstup zdarma
17.00               Panoptikum Maxe Fische | pouliční tyjátr | Přesanické náměstí | vstup zdarma
16.45               Taneční skupina Shahinez | Unibrick | vstup zdarma
17.00               ABBA Stars | Unibrick | vstup zdarma
18.30               Olga Lounová | Malá letní scéna | vstupné dobrovolné
18.30               ORION | Unibrick | vstup zdarma
20.00               Zpívaná – Když se sejdem | Sokolovna Nepomuk | vstupné dobrovolné
20.00               Extraband + R. Zíka | sportovní areál u školy | vstupné bude upřesněno
21.00               V3Ska | Malá letní scéna | vstupné dobrovolné
21.00               Pilsen QUEEN Tribute Band | Unibrick | vstup zdarma
22.00               DJ Hlava | fvck genres – Praha | Kavárna Zelenohorská pošta | vstup zdarma
22.45               ORION | Unibrick | vstup zdarma

NEDĚLE | 19. května

od 9.00            Staročeský jarmark, historické atrakce | Přesanické náměstí
od 9.00            Pouťové atrakce a stánky | náměstí A. Němejce
od 9.00            Střídající se pouliční vystoupení | Přesanické náměstí | do 18.00 hod. | vstup zdarma
od 9.00            Otevřena zvonice u kostela sv. Jakuba | vstup zdarma na vlastní nebezpečí | do 17.00 hod.
od 9.00            Otevřen kostel sv. Jakuba Většího | vstup zdarma | do 17.00 hod.
9.30                 Panoptikum Maxe Fische | pouliční tyjátr | Přesanické náměstí
10.00               Rytíři ze Žichovic | průvod od kostela sv. Jakuba ke kostelu sv. Jana - bubnování         
10.00              Prohlídka pivovaru Zlatá kráva s degustací piv | vstupné 100 Kč
10.30               Švejk band | staropražské písničky, kuplety, hašlerky, dobové šlágry i trampské písně z počátku XX. století
                         | Přesanické náměstí
11.00               Prohlídka pivovaru Zlatá kráva s degustací piv | vstupné 100 Kč
11.30              Panoptikum Maxe Fische | pouliční tyjátr | Přesanické náměstí
12.00               Prohlídka pivovaru Zlatá kráva s degustací piv | vstupné 100 Kč
13.00               Prohlídka pivovaru Zlatá kráva s degustací piv | vstupné 100 Kč
13.30               Rytíři ze Žichovic | lukostřelba, doprovodný program (průběžně dle zájmu) | Přesanické náměstí
14.00               Švejk band | staropražské písničky, kuplety, hašlerky, dobové šlágry i trampské písně z počátku XX. století
                         | Přesanické náměstí
15.00               B.J.B. | folk, pop, jazz – Blovice | Kavárna Zelenohorská pošta | vstup zdarma
14.00               Prohlídka pivovaru Zlatá kráva s degustací | vstupné 100 Kč
15.00               Panoptikum Maxe Fische | pouliční tyjátr | Přesanické náměstí
15.00               Prohlídka pivovaru Zlatá kráva s degustací | vstupné 100 Kč   
20.00               Kabát revival Plzeň | Pizzerie Marshall Nepomuk | vstupné 150 Kč

Není-li uvedeno jinak, vstup (mimo pouťových atrakcí) zdarma.

Změna programu vyhrazena!