Upozornění

V souvislosti se zrušením většiny akcí, bohužel nemůžeme ručit za správnost termínů akcí uvedených na kdykde.cz.  Děkujeme za pochopení.

9. ročník BEKO Prima FRESH festivalu - Pardubice

15.6.2019 – 16.6.2019, 23:59

Devátý ročník BEKO Prima FRESH festivalu se letos představí ve třech městech, bude ještě větší a mnohem více naplněný gurmánskými zážitky pro celou rodinu! První gastro happening se odehraje v Plzni (o víkendu 18.−19. 5.), pak se mohou těšit milovníci jídla v Liberci (nově v pátek a sobotu, 24.−25. 5.) a do třetice v Pardubicích (o víkendu 15.−16. 6.).

Jako již tradičně s ním své jméno spojí Zdeněk Pohlreich, Roman Vaněk a další hvězdy českého kuchařského nebe. Ochutnat mohou návštěvníci zdravé i klasické recepty, sladké i slané dobroty, nebo zjistit, jak vypadá takové „hmyzí vaření“.

Pro vinaře přibude letos speciální vinařská zóna s řízenými degustacemi a pro pivaře pivní zóna s živou muzikou a velkokapacitním stanem pro posezení. Milovníci kávy se potkají s nejlepšími českými baristy, na festival přijedou food trucky a s nimi fantastické pouliční speciality, chybět nebude ani barová zóna s DJs a spoustou kvalitního tvrdého alkoholu. Už teď se těšíte? 9. ročník BEKO Prima FRESH festivalu s sebou přinese ještě více novinek!

„Chceme, aby se na Beko FRESH festivalu cítila dobře celá rodina, proto se letos mohou návštěvníci, a především jejich děti, těšit na novou dětskou zónu, v níž budou po celou dobu festivalu probíhat unikátní dětské kuchařské workshopy, soutěže, hry nebo edukativní program, který dětem přiblíží svět vaření tak, aby je bavil,“ uvádí Aleš Pýcha, marketingový ředitel FTV Prima, a ještě dodává: „Festival bude navíc přísně ekologický. Rozloučili jsme se s jednorázovým plastovým nádobím a nahradíme ho šetrnějšími, ekologickými variantami.“

„Každý rok se snažíme přijít s něčím novým, neokoukaným. Letos bude novinek celá řada. Všechny je těžké vyjmenovat, protože je jich výrazně více než v minulých letech a dotkly se prakticky všech součástí festivalu. Především mám největší radost z celé řady nových gastronomických zážitků, které dobývají a okouzlují světové festivaly,“ láká návštěvníky na festival jeho ředitel Petr Jirásek.


Oproti předchozím ročníkům přibude také hudební doprovod podkreslující celodenní programy, a protože BEKO Prima FRESH festival pořádá FTV Prima, potkají na něm milovníci dobrého jídla také řadu osobností, které znají z televizní obrazovky, nebo šéfredaktorku časopisu Prima FRESH, Kláru Michalovou, s níž budou moci během kuchařských show také vařit. Potkat zde můžete také oblíbeného herce a food kritika Lukáše Hejlíka.

Vstupenky na nejnavštěvovanější český gastro festival u nás je možné sehnat už teď na festival.fresh.iprima.cz.