Roudnický košt 8. 6. 2019

8.6.2019, 11:00 – 18:00

Dne 8. června zveme všechny milovníky vína do malebného polabského města Roudnice nad Labem. V komnatách zdejšího lobkowizského zámku se již posedmé můžete těšit na akci Roudnický košt 2019.

Roudnický košt 8. 6. 2019
  • Adresa:
    Roudnice nad Labem

V krásných prostorách roudnického zámku se znovu setkáte s vinařstvími, vinaři a malovinaři z litoměřické a mělnické vinařské podoblasti. Budete mít tedy jedinečnou možnost ochutnat vína z celé vinařské oblasti Čechy a osobně se seznámit s jednotlivými vinaři. K zakoupené vstupence každý návštěvník obdrží degustační skleničku s logem akce a rovněž katalog s informacemi a kontakty jednotlivých vinařů. Samotné vzorky vín se kupují za žetony. Slavnostně Roudnický košt zahájíme v 11 hodin, kdy spustíme i doprovodný program. V 17 hodin proběhne slavnostní vyhlášení vítězného Vinaře koštu, o kterém celý den budete rozhodovat právě Vy, návštěvníci. Pro rodiče dětí, kteří si v klidu chtějí vychutnat výborná vína, bude připraven dětský koutek s hlídáním.

Na nádvoří zámku, kam je vstup zdarma, budete moci nakupovat u regionálních výrobců různé pochutiny a tradiční výrobky. Pro děti opět připravíme zajímavé dílničky. Hudební program na nádvoří bude dotvářet celkovou vinařskou atmosféru koštu a můžete zde posedět až do večerních hodin.

Více na www.roudnicky-kost.cz