výstava „Dům a zahrada“ - výstaviště Louny

18.4.2019 – 21.4.2019, 23:59

Veletrh „Dům a zahrada“ vstupuje do další sezony se vší parádou. Jarní veletrh je jistotou na výstavišti v Lounech.

Výstava „Dům a zahrada“ přináší novinky z oblasti zahrady, stavby a bydlení. Všichni zahrádkáři, chalupáři, stavitelé, kutilové, prostě milovníci hezkého bydlení si přijdou na své při jarní prodejní akci, kde si mohou nakoupit sadbu, osivo, okrasné i užitkové rostliny, ovocné stromky, zahradní mechanizaci, zahrádkářské potřeby, ale nejen to. Připraveno je zde vše, pro vylepšení vašeho obydlí od podlahy až po střechu.

Vystavovatelé si pro návštěvníky připravili řadu slev a výhodných výstavních nabídek.

Plocha lounského výstaviště je zcela zaplněna. Ve čtyřech veletržních dnech se představí přes 270 vystavovatelů. Jarní výstavu DŮM A ZAHRADA obohatí desítky nových vystavovatelů z oborů zahrady i stavby.

Pavilon „E“

Je zaměřen především na interiéry, široce zastoupeny jsou především výrobci postelí a ložnic. Nově se zde představí například společnost Čendulka s šicími stroji pro domácí i profesionální účely, galanterii, potřeby pro háčkování, šití a patchwork,…

Společnosti Cimex a Sanybet zde nabídnou bytový textil a povlečení.

Pavilon „F“

Pavilon „F“ uspokojí ty, co teprve staví nebo se na to chystají a řeší vytápění svého obydlí. Představí se zde například společnosti BHT, Nitton trading, Anos. Novinkou v tomto pavilonu je špička v oboru elektrických vozidel v ČR. Přivezou širokou nabídku vozidel, včetně proslulé "multikáry" s tichým a ekologickým chodem.

Pavilon „D“

I tento pavilon letos bude zaměřením především jako stavební a topenářský pavilon.  

Představí se zde firmy Eisenhammer, Želetavská kamna, prodejci kamen, krbů a krbových vložek. Tyto společnosti vám poradí s vytápěním. Jdete moderní cestou vytápění? Na stánku Mazura, T.W.I., získáte informace k tepelným čerpadlům, u firmy Timco na peletové vytápění. Ten, kdo chystá rekonstrukci koupelny, by rozhodně měl navštívit stánek firmy koupelny Riegerovi, zabývajících se prodejem koupelnového vybavení, rekonstrukcemi koupelen a bytových jader. Doplňky do domácnosti pořídí na stánku Kvalita v kuchyni.

A celý nový dům pro Vás postaví Hotes, Sdružení Kočovský,…

Novinkou tohoto pavilonu je VAPALUG IN, výrobce obkladů z masívního dřeva ve 3D designu. Nabízí velice rychlou, efektivní dekoraci  pro změnu vašeho interiéru.

Pavilon „C“

Také máte na jaře chuť něco změnit, vyměnit doma dekorace a dát Vašemu domovu nový styl? Máme pro Vás několik tipů na malé změny, které vykouzlí velký efekt. Jak na to? Přijďte do pavilonu C.

Pavilon „B“

Společnost DDM zde po celou dobu bude mít poradnu, jak se starat o pokojové rostliny a bylinky.

Tradičně specializovaný pavilon na firmy prodávající a distribuující spotřební výrobky.

Pavilon „A“

To nejlepší nakonec. Pavilon A je plný novinek.

  • Nově zrekonstruovaný pavilon.
  • Výstava bonsaí a poradenství o pěstování bonsaí.
  • Nově otevřená kavárna.
  • Handmade nářadí Dewitt z Holandska. S krásným a kvalitně zpracovaným nářadím Vám práce na zahradě bude dělat ještě větší radost.
  • Umělecká keramika Mayon, přiveze z malé rodinné továrny na jihu Španělska barvy a radost.
  • Gurmánský zážitek a bránu do světa nových chutí nám otevře společnost Šmakujto.
  • A to jen pouze náznak toho, co můžete očekávat.

Na venkovní ploše se představí firmy prodávající zahradnický materiál a potřeby pro zahrádkáře.  Zakoupit zde lze množství keřů, stromků, cibulovin, sazenic, okrasné rostliny, ale i zahradní nábytek, zahradní krby a bazény. Dále zde naleznete firmy zabývající se tepelnými čerpadly, fotovoltaikou, stavebními materiály.

Dále se zde představí největší výrobce okenních parapetů a schodových dílců v ČR společnost TOPSET.

  • 38 zahradníků - pěstitelů květin, cibulovin, skalniček, letniček, balkonovek, růží, rododendronů, keřů, stromků, sazenic, bylinek, sukulentů, orchidejí a tropických rostlin, trvalek,..
  • 22 výrobců a prodejců kotlů, krbů, kamen, tepelných čerpadel, solárních panelů,…
  • Téměř  300 firem na 4 000 m2 výstavní plochy