Venkovní únikovka v mobilu - Kletba Vyšehradu

9.4.2019 – 28.4.2019, 23:59

Pojď prostě ven - s Hunter Games! Nezavírej se v únikové místnosti. Rozhýbeme tě, zopákneš si zapadlá moudra a provedeme tě zákoutími starobylé Prahy. Naše hry si zamiluješ. Zahraješ si je s přáteli, rodinou, nebo svými kolegy.

Cena vstupenky: 990 Kč

Dej dohromady vlastní vítězný tým a společně dokažte ostatním, že právě vy dojdete do cíle v nejlepším čase pro zaslouženou odměnu!

PŘÍBĚH HRY

Některé příběhy sebevraždou končí, tento jí začíná. Zprávy o nevysvětlitelných jevech přilákaly na Vyšehrad dva bratry. Nyní žije už jen jeden z nich.

Pomoz mu zjistit, co se stalo s jeho druhem, a otestuj svou bystrost, vytrvalost a odvahu. Vydej se na cestu, která odhalí věci, o jejichž existenci jsi neměl ani tušení.

Poznej malebný a starobylý Vyšehrad z dosud neznámé stránky. Zažij nejistotu, děs i propukající šílenství.

Pokud máš pro strach uděláno, dej si to v noci! Vzhůru na Vyšehrad! Po stopách posla smrti!

START: Cihelná brána, V Pevnosti, 128 00 Praha 2 Vyšehrad
POČET HRÁČŮ V TÝMU: Není omezen, ale doporučujeme 2 - 6 hráčů
OBTÍŽNOST: pokročilý
VĚK: 10+
DOBA TRVÁNÍ: 1,5 - 2 hodiny
DÉLKA TRASY: 2 km
LOKALITA: Vyšehrad, Praha
S SEBOU: Dobře nabitý mobil s internetem a s mobilní aplikací Hunter Games. Baterku, půjdeš-li v noci
OMEZENÍ: Nevhodné s kočárkem

REZERVACE

Nemusíš nic rezervovat. Hrou tě bude provázet naše mobilní apka, takže můžeš odstartovat, když máš čas, tu správnou náladu a venku je pěkně. Je to jen na tobě a na tvých parťácích!

MOBILNÍ APLIKACE

Stahuj zdarma na www.hunter.games/android nebo www.hunter.games/ios

TÝM

Všichni hráči v týmu s nainstalovanou mobilní aplikací můžou hrát hru ve svém vlastním mobilním telefonu. Pokud ty správné parťáky do týmu teprve hledáš, pozvi je do této události nebo ji sdílej na svém profilu.

ZAHÁJENÍ HRY

Po úspěšné objednávce ti emailem pošleme 7-místný vstupní kód, který vložíš do mobilní aplikace a tím se hra v mobilu aktivuje. Stačí pak jen dojít na místo startu a v telefonu hru zahájit.

SOUTĚŽ

Každý týden tým s nejrychlejším časem vyhrává poukaz na venkovní únikovku Assassin´s girl pro dva týmy v hodnotě 2,400Kč!

CENA

990 Kč za tým. Počet hráčů v týmu není omezen.

Objednávej na eshop - Hunter Games