Upozornění

V souvislosti s postpandemickou situací a řadě zrušených akcí si raději ověřujte konání akcí u jejich pořdatelů. Bohužel stále nemůžeme ručit za správnost termínů uvedených na kdykde.cz. Děkujeme za pochopení.

Kino 35 - program na leden

1.1.2020 – 31.1.2020, 23:59

Kino 35 o kapacitě 203 míst je profesionálním komerčním kinosálem Francouzského institutu v Praze. Jedná se o artové kino, které je od ledna 2015 součástí sítě EUROPA CINEMA.

Francouzské a frankofonní filmy, evropská kinematografie, projekce pro děti, mládež a školy – Kino 35 nabízí jedinečnou programovou skladbu, v níž si každý přijde na své!

Kino 35 je vybaveno moderními technologiemi DCI a DSAT. Je spoluorganizátorem významných filmových akcí jakými jsou Festival francouzského filmu, Festival Jeden svět či Festival Mezipatra. Současně však, ve spolupráci s českými distributory, pořádá též předpremiéry, premiéry a novinářské projekce. Díky titulkovacímu zařízení je možné promítané filmy v původním znění s titulky v obraze opatřit ještě dalšími titulky pod promítacím plátnem a nabídnout tak divákům snímek až ve třech různých jazykových mutacích. Kino 35 je vybaveno také tlumočnickou kabinou, což umožňuje pořádání debat s kompletním tlumočnickým servisem.

V roce 2016 nabídlo Kino 35 svým návštěvníkům na šest set filmových projekcí a přivítalo zhruba 18.000 diváků. Kino 35 je bezbariérové a jeho prostory jsou plně přístupné pro osoby s omezenou mobilitou (výtah, rampa, personalizovaný doprovod).  

Všechny nabízené filmy jsou v původním znění s českými titulky (s výjimkou některých titulů pro děti). Kromě toho jsou pořádány i filmové večery s projekcemi filmů s anglickými titulky pro mezinárodní publikum města Prahy. 

Program Kino 35

Otevírací doba pokladny:

Út - Pá: 10h30 - 13h00 / 14h30 - 18h45

So : 30 min před promítáním