Upozornění

V souvislosti se zrušením většiny akcí, bohužel nemůžeme ručit za správnost termínů akcí uvedených na kdykde.cz.  Děkujeme za pochopení.

Joël Pommerat: Znovusjednocení Korejí - Divadlo Rokoko

Ačkoli by název Znovusjednocení Korejí mohl naznačovat, že se bude hrát o politice a Dálném východě, není tomu tak. Je to hra o lásce a vztazích, o rozdělených světech mužů a žen, o vzájemném neporozumění, které brání našemu sjednocování.

Joël Pommerat: Znovusjednocení Korejí - Divadlo Rokoko
  • Adresa:
    Václavské náměstí 38
    Praha 1 110 00

Brilantní dialogy v mozaice komických i melancholických příběhů, které dohromady skládají barvitý obraz různých podob lásky v moderním světě. Od lásky vášnivé po lásku platonickou, od lásek rodičovských po celoživotní přátelství, od lásky k nenávisti a  zpátky… a především zas a znovu k oněm milostným paradoxům, které všichni tak dobře známe.

Text významného francouzského divadelníka Joëla Pommerata patří k  nejpozoruhodnějším a zároveň nejhranějším titulům současné evropské scény – a  v  divadle Rokoko jej uvádíme v české premiéře v režii Eduarda Kudláče s Danou Batulkovou, Veronikou Gajerovou, Annou Kameníkovou, Monikou Zoubkovou, Lucií  Žáčkovou a Hanušem Borem, Jiřím Hánou, Karlem Heřmánkem ml., Petrem Konášem, Janem Vlasákem v hlavních rolích.

1.PREMIÉRA 8.12. v 19 h v Rokoku

2.PREMIÉRA 12.12. v 19 h v Rokoku

NEJBLIŽŠÍ REPRÍZY: 18.12., 21.1., 28.1., 31.1.