Vánoční trhy 2018 - Nymburk

Neděle, 23.12.2018 14:00 | další termíny

Oblíbené vánoční svátky se jistě pomalu blíží a s nimi i každoroční shon. Také je nutné něco dobrého napéct, něco vhodného nakoupit a také si odpočinout třeba na vánočním jarmarku. V Nymburce se můžete těšit na tradiční jarmark, kde si můžete pořídit plno zajímavých věcí a hlavně užít si skvělou atmosféru.

Nejprve se můžete těšit na rozsvícení stromku na náměstí, který doprovodí vánoční jarmark. Slavnostní rozsvícení stromu proběhne hned na první den adventu. Letos to vychází na neděli 2. prosince 2018. Strom bude rozsvícen kolem 16:30.

Trhy a doprovodný program začne ve 14:00 a skončí až k večeru po rozsvícení stromku v 18:00, tak se zajděte podívat na Náměstí Přemyslovců, kde se všechno slíbené odehraje.

Každou adventní neděli bude na Náměstí Přemyslovců rozsvícena adventní svíce v 17 hodin.

Další akce ve městě

Barborky

Barborky můžete potkat 4. prosince v centru města, jak budou rozdávat větvičky, které byste měli podle zvyku vložit do vázy s vodou, aby do Vánoc vykvetly.

Mikuláš chodí městem

Ve středu 5. prosince se bude Mikuláš s čertem a andělem procházet městem od 16 hodin a rozdávat hodným dětem nadílku. Potkáte je třeba na Náměstí Přemyslovců a Palackého třídě.

Ježíškova kancelář

Přes celý advent bude na Náměstí Přemyslovců otevřena Ježíškova kancelář, kam napíší děti dopisy Ježíškovi. 23. prosince andělé odnesou dopisy rovnou Ježíškovi a děti si mohou během toho zazpívat koledy.

Termíny