Obchodní centrum Fontána slaví 15. let!

16.11.2018, 11:00 – 18.11.2018, 18:00

Letošní listopad bude ve Fontáně opravdu zábavný. U příležitosti 15. narozenin chystá obchodní centrum nejen odměny za nákupy, ale i originální kuchařskou show. Předvánoční nákupy se ve Fontáně opravdu vyplatí!

Obchodní centrum Fontána slaví 15. let!
  • Adresa:
    Chebská 370,
    Karlovy Vary, 360 06

Kuchařské show si již našly své místo jak mezi milovníky různorodých kuchyní tak i obchodními centry, která svým návštěvníkům chtějí zpříjemnit nakupování. Ne jinak tomu bude v sobotu 17.11. mezi 13 a 18 hodinou v Obchodním centru Fontána v Karlových Varech. Známý kuchař Radek Šubrt připravil na odpoledne čtyřchodové rybí menu. Chybět nebudou soutěže a zajímavosti.

Kromě ochutnávek zdarma je pro soutěživé návštěvníky je připraveno filetování na čas. Ti nejzdatnější si odnesou zajímavé ceny. Akce se bude odehrávat na parkovišti v zatepleném stanu. Celé odpoledne bude moderované a navíc jsou připraveny i obrazovky, na kterých návštěvníci budou moci přímo sledovat proces přípravy jednotlivých pokrmů. Aby nikdo neodešel s prázdnou, připravena bude i brožura s recepty všech čtyř chodů.

Kromě toho jsou pro návštěvníky připraveny slevové kupony do obchodů, které platí právě v sobotu 17.11. A navíc u příležitosti 15. narozenin budou všichni zákazníci, kteří si nakoupí v některém z obchodů OC Fontána nad 400,- Kč anebo v hypermarketu Tesco na 700,- Kč, moci vyhrát další dárek v podobě šeků na nákup do Tesca a další dárky od centra a obchodů. Odměny za nákupy se budou rozdávat od pátku až do neděle.

Informace ke všem akcím u příležitosti narozenin najdou zájemci na www.oc-fontana.cz nebo na FB stránce Obchodní centrum Fontána.