Rybí menu v Edenu v sobotu 10.11.

10.11.2018, 13:00 – 18:00

Kuchařské show si již našly své místo jak mezi milovníky různorodých kuchyní tak i obchodními centry, která svým návštěvníkům chtějí zpříjemnit nakupování. Ne jinak tomu bude v sobotu 10.11. mezi 13 a 18 hodinou v Nákupním centru Eden v Praze ve Vršovicích. Známý kuchař Radek Šubrt připravil na odpoledne čtyřchodové rybí menu. Chybět nebudou soutěže a zajímavosti.

Rybí menu v Edenu v sobotu 10.11.
  • Adresa:
    U Slavie 1527
    Praha 10 100 00

Ryby jsou jednou z nejzdravějších potravin, která našemu organizmu pomáhá s vitalitou anebo s hubnutím. Jak moc jíte ryby z našich vod vy? Ochutnávat budete zdarma a pro soutěživé návštěvníky je připraveno filetování na čas. Ti nejzdatnější si odnesou zajímavé ceny.

Akce se bude odehrávat na náměstí před Edenem v zatepleném stanu. Celé odpoledne bude moderované a navíc jsou připraveny i obrazovky, na kterých návštěvníci budou moci přímo sledovat proces přípravy jednotlivých pokrmů. Aby nikdo neodešel s prázdnou, připravena bude i brožura s recepty všech čtyř chodů.

A soutěže? Podium bude připraveno pro kuchaře z řad návštěvníků. Pod dozorem Radka totiž budou moci ukázat svou dovednost ve filetování ryb. Připraveny jsou i zajímavé odměny v podobě různých pomůcek do kuchyně. Další soutěž bude pro všechny návštěvníky. Po vyplnění dotazníku budeme v průběhu dne losovat výherce různých cen od jednotlivých obchodů a dárkové poukazy Nákupního centra Eden.

Více informací k akcím a projektům NC Eden www.nceden.cz/akce/akce-centra