Za dobrodružstvím do „obchoďáku“? V Plzni na Rokycanské na vás čekají nové únikové hry

13.9.2018 – 3.10.2018, 23:59

Letos již pošesté Obchodní centrum Plzeň na Rokycanské připomíná, že říjen je měsícem podpory žen s rakovinou prsu. A to celosvětově. A stejně jako na jaře centrum připravilo tři zábavné únikové hry. Hlavním heslem akce je „Bav se, uč se a pomáhej“.

Akce, která v OC Plzeň probíhá od 13. září do 3. října, je svým způsobem jedinečná v několika ohledech. Nejenže nabízí stále více populární únikové hry zdarma, rovněž tím podporuje osvětu růžového října a s tím spojenou problematiku rakoviny prsu.

U příležitosti Měsíce v růžové letos budou mít návštěvníci hned několik možností, jak pomoci. Návštěvou únikovky a příspěvkem do kasičky při odchodu, nákupem čerstvých hub a některých květin v hypermarketu Tesco po celé ČR anebo nákupem nějakého výrobku, který vyrobily pacientky a které prodává Mamma HELP na různých akcích po celé ČR.

Únikové hry si návštěvníci mohou vyzkoušet rovnou tři. Agent 007 a Středověký kat jsou k dispozici dětem od 10ti let v doprovodu alespoň jedné dospělé osoby, Dr. Smrt je vhodný pro děti 13let a více za doprovodu dospělého. Každá hra trvá cca 15 – 25 minut, podle schopnosti každé skupiny. Zábava je v každém případě zaručena. Rezervaci termínu je možné provést od 10. 9. od 15ti hodin na stránkách http://escapezone.cz/#hry.

 

Kde: OC Plzeň na Rokycanské www.oc-plzen.cz

Kdy: 13. 9. – 3. 10. (pondělí – pátek 15–18 hod.; sobota – neděle 13–8 hod.), 28. 9. ZAVŘENO