KOLÍNSKÉ KULTURNÍ LÉTO 2018

8.7.2018 – 16.9.2018, 23:59

Již popáté připravilo město Kolín Kolínské kulturní léto, opět na Vás čeká rozmanitý hudební program, který jistě přispěje k dobré prázdninové náladě.

Stejně jako v minulých letech se koncerty uskuteční na dvou místech – na Karlově náměstí a na Kmochově ostrově.

Začínáme 8. července „folkrockově“. Od 17 hod. na Kmochově ostrově přivítáme Lucii Rédlovou se skupinou Garde a známou skupinu Jablkoň.

O čtrnáct dní později potěšíme návštěvníky koncertem české rockové legendy. Skupinu Olympic zná snad úplně každý, vždyť na české hudební scéně funguje již neuvěřitelných 56 roků. Na Karlově náměstí začne hrát v 19 hod. Program zahájí již o hodinu dříve účastnice pěvecké soutěže Superstar Bára Zemanová a její Band. Na 4. ročník charitativního festivalu Charifest se můžete těšit 12. srpna od 17:00 h. Účast na festivalu přislíbili Petr Luftner, Adéla Jonášová a skupina Tara Fuki. Na konci prázdnin nebudou chybět posvícenské koncerty na Karlově náměstí. Tentokrát pamatujeme i na menší posluchače, kterým zahraje kapela Pískomil se vrací, pokročilejšímu publiku zpříjemní posvícení Orchestr Jaroslava Ježka. Třetí zářijovou neděli Kolínské kulturní léto vyvrcholí závěrečným koncertem Michala Hrůzy a Kapely hrůzy. Jako předskokan byla pozvaná indiepopová kapela ILLE. Celý program na náměstí začne v 18 hod.

 http://www.mukolin.cz/cz/navstevnik/kalendar-akci/